Kazneno ga prijavili jer je kupio opremu za uzgoj marihuane
Iako policija nije pronašla drogu ni sjemenje, prijavu za neovlaštenu proizvodnju i promet drogama muškarac je zaradio jer je kupio opremu
Komentari 7
I ja imam alat za silovanje pa je najbolje da me odmah zatvore..! Zasto ova bagra ne naleti na nekog tko ima malo vise para pa da im nakon takve gluposti uzme par sto tiscua kuna odstete i od drzave i privatno..Sramota, taman kada smo pomislili da je isfrustrirani Lucin bio vrhunac gluposti ovaj ga pretekne dva kruga....
Eto još dokaza idiotizma milicije Ostoje Rankovića, koji nemaju pojma što tko smije imati i što ne. Prijava će biti odbačena sto posto, jer nigdje u zakonu ne piše da si čovik ne smije kupiti pribor za kućni uzgoj paprike, kukumara ili paradajza!
dobro kazes "vrazjevjestice", ali nema od te prijave nista, moze reci da se htio baviti preprodajom opreme, a to vjerujem nije kaznjivo..
najjaci su ovi iz okolnih kuca koji moraju nos zabadat svugdje, zabim ti ga u usta drukeru
svaki dan sve vece gluposti covjek moze procitati ovdje.ja imam pumpicu za akvarijum sa kojom u malome vrtu proizvodim caj od komposta za poljevanje biljaka.vic,imam vremena.sta bih sada trebao platiti porez na drzanje akvarijuma i riba(ako se uvede).napisite adresu gdje je narucio i ja cu naruciti,vec cu smisliti nesto za neki uzgoj,da vidim tko ce mi doci kuci zbog toga!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja ne pušim "travu" ali imam usta i pluća pa bih mogao, hoće li me kazneno prijaviti zbog mogućeg počinjenja kaznenog djela?