Kava kao luksuz: Urod prepolovljen zbog klime
Zbog globalnog zagrijavanja najpopularniji napitak na svijetu i svakodnevni ritual milijuna ljudi mogao bi postati rijetko dostupan luksuz...
Komentari 3
ono sto u svijetu zovu klimatske promjene kod nas su elementarna nepogoda
".....otkako se razmahalo globalno zagrijavanje...." Mi smo imali najgorju zimu otkada se pamti u Richmond-u, Virginia. Temperature izmjerene u posljenjih 17 godina stagniraju, količina leda na polovima rastu…. To ništa ne smeta gadovima koji žive od tuđeg rada …. Oni i dalje šire laži i plaše površne mislioce, jedina svrha je prigrabiti što više para moći i kontrole da nas “spašavaju” od nepostojeće opasnosti….. Meni jedino nije jasno zašto naši (relativno) inteligentni novinari ponavljaju te bezvezarije kao papagaji, to prolazi editore i zaglupljuje narod…. Na što smo mi spali……
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
hrxxx111: kod nas kazu: slabom k...u svaka dlaka smeta tako je kod nas.svaka skuza ima svoga muza,i ako ga nema ;MI GA ZACAS NAJDEMO: