Katalonija samo smeta hrvatskoj prirepaškoj vanjskoj politici
Politiku Vesne Pusić podupiru i HDZ-ovi europarlamentarci Šuica i Stier
Komentari 23
znači kukuriku koalicija je dobila Ime po staroj kokoši. bilo bi pravilnije koko da.
vesnica najbolja ministrica u "istoriji srpske inostrane politike"..
Stara baba stara prica,zar nas nije uvijek saka jada vukla za nos?
1992. godine u Barceloni, na finalu košarke gdje je Hrvatska igrala protiv jedinog pravog američkog dream teama, dvorana se orila od uzvika "Croatia, Croatia". To su nam Katalonci davali podršku kao mladoj neovisnoj državi i da se što prije oslobodimoo od srpske okupacije. 22 godine kasnije evo kako im vraćamo. Ovo je već drugi put da se moram sramiti što sam Hrvat otkad je ova vlast na čelu države. Najprije su nas pred cijelim svijetom osramotili kao zatočenike komunista, a sad nas kod jednog prijateljskog naroda prikazuju i kao licemjere. I zato ova vlada treba otići čim prije!!
Pa u kojem usranom svijetu mi zivimo .Ova nasa SUNARODNJAKINJA ljudi sunarodnjakinja ,gleda kako joj SUNARODNJACI GLADUJU ,pa gdje je humanitarnost nestala u hrvatskoj ,gdje je ta ljudskost nestala da ona moze kakati o kataloncima i imati 5 000 PETTISUCA EURA ,PET TISUCA EURA PLACU san jedne obitelji da si kuèi kruh ,MA sram vas bilo sve , umjesto da se odreknete barem 1000 za jadne obitelji po cijeloh hrvatskoj,Fuj gamad
imam osjećaj da vesna pusić trči po visokoj travi u haljini bez gačica....
Ok, slažem se s autoricom oko ocjene djelovanja Vesne Pusić. Ima li možda SDP neku vanjsku politiku? (Obzirom da nema gospodarsku, regionalnu itd..) I što kaže SDP o Kataloniji?
Kako bi i imali bilo kakvu politiku kad još uvijek nestrpljivo čekaju tenkovski proboj JNA do Zagreba... A davno je bila 1991. i 1995. kad su dobili po zubima.
Moja sreca pa ne zivim u ovoj danasnjoj sramotnoj Hrvatskoj koju su dotjerali do opceg ludila i unistenja!
dali postoji i jedna slika od pusičke gdije se ona ne ceri tako blesavo. Ili to dolazi iz nutra?
stara koka -dobra juha. riziman a koga bi ti u vladi? nemoj kako karamarkulo, samo ponavlja :ne valjaju sto i ja sam tog misljenja ,ali vi pametnjakovici dajte koga bi vi u vladu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatska nema vanjsku politiku zato I treba ukinuti MVP a popusicki dati metlu I krpu za ciscenje poda toliko je dorasla da bude samostalna.