Kaos u državi prvo će platiti privatne tvrtke i građani višim kamatama
Postotni bod veća kamata na dug znači da 3 milijarde kuna treba – nekome uzeti
Komentari 13
Budite pametni...pa oni nemaju pojma kako narod zivi. Vi mislite da oni poznaju nekog tko radi za 25oo kuna??? Onaj Podolnjak ima 500000 eura ustedjevinu, a ne izgleda bas kao neki biznismen. Mozete misliti koliko imajuu drugi...oni stvarno nemaju straha za buducnost ni sebe ni svoje djece. I? Tko vam je kriv sto nemate...
Ne kukaj nego slijedeći put glasaj ŽiviZid!
Otkriven pravi razlog kaos a u državi . HAZUD-a (Hrvaske akademske zajednice i dijaspore iz Dlamacije su konačno otrili šta je uzrok tom kaosu -------Srbija odašiljanjem elektromagnetskih talasa preko EMP uređaja, “izluđuje građane Hrvatske i Bosne i Hercegovine, podstiče iseljavanječe iseljavanje mladih, opštu depresiju, mržnju i netoleranciju.... Ti talasi, kako se navodi, posebno negativno deluju na Ustavni sud pa ukidaju pravosnažne presude, preinačuju presude po željama nalogodavaca, oslobađaju kriminalci, a osuđuju i zatvaraju nevini, pogotovo branitelji Domovinskog rata i sve one koji se usprotive zlu. Za tu svoju tvrdnju Tibold navodi:”Nije li zanesenost osobom i likom Josipa Broza Tita, desetim s liste najvećih svetskih zločinaca, ubicom Hrvata, i klanjanje njegovom mrtvom liku, upravo dokaz ‘kontrole uma’ i ‘ispranih mozgova’. .................. Objašnjava da je kopiranje “nevidljivih” moždanih talasa jednog čoveka na mozak drugog tehnologija pod nazivom “EEG kloniranje”, koju, kako tvrdi, Srbija već “dugo tajno primenjuje po svijetu”, pa su preko KOS-a i Udbe najpre klonirali i “pokorili pojedince u Americi, Kini, Britaniji, Francuskoj, Rusiji, EU-u i UN-u”..........................
Jeste li zainteresirani za kredit? Nudimo sve vrste financijske pomoći svim pojedincima "posao osobni zajam, investicijski zajam, home zajam dug konsolidacija zajam i kredit tvrtki u cijelom svijetu. Naša kamatna stopa je 2% godišnje. Također smo napravili financijski savjet za naše klijente. ako imate bilo kakav dobar projekt ili žele pokrenuti posao, a potreban kredit za financiranje samo nas odmah, tako da možemo raspravljati, potpisati ugovor, a zatim obnovili svoj projekt ili posao za vas. Molimo kontaktirajte nas danas za sve vaše financijske potrebe . Kontaktirajte nas putem e-maila: (theodoraloanfirm@gmail.com)
Kad se sjetim tužbe jugoslovena,komunista,sindikata 1998 i presude Ustavnog suda da država mora umirovljenicima isplatiti razliku mirovina od onih primljenih i onih zakonskih koje je donio dr.F.Tuđman u dobroj vjeri da svaki umirovljenik mora dobro živjeti od svoje mirovine kao i vremena kad Račan i njegovi razbojnici nisu htjeli ni čuti za dug kad su došli na vlast ali je zato Zokin drug i MVP pokazao kao makro širokih pogleda i kao iskusni biznismen iz Austrije kako se dižu krediti i dijele novci za derneke i nove aute i mobitele umirovljenika bez pitanja po kojoj kamati kao i kako će mladi to vratiti i gle današnje istine, današnji umirovljenici koji su opljačkali firme, potrošili novce, zatvorili firme i kao tehnološki višak otišli u svoje''teško zarađene apartmane'' na moru da uživaju u svojim mirovinama a mladi neka lutaju po svijetu u potrazi za kruhom jer i to je bolje nego da doma dižu revolucije i propitkuju za porijeklo imovine naših umirovljenika stoga jedini način je reži mirovine i plače da se ova kamarile ne zaduži za narednih deset godina.
Serbinovo .. Opasni Srbi imaju Teslu Pupina ...... hohohoho
dobiti 2% vjerodostojan i pouzdan zajam za poslovanje,, kupiti kuću, auto i platiti račune obratite selsumat@gmail.com
Jeste li zainteresirani za kredit? Nudimo sve vrste financijske pomoći svim pojedincima "posao osobni zajam, investicijski zajam, home zajam dug konsolidacija zajam i kredit tvrtki u cijelom svijetu. Naša kamatna stopa je 2% godišnje. Također smo napravili financijski savjet za naše klijente. ako imate bilo kakav dobar projekt ili žele pokrenuti posao, a potreban kredit za financiranje samo nas odmah, tako da možemo raspravljati, potpisati ugovor, a zatim obnovili svoj projekt ili posao za vas. Molimo kontaktirajte nas danas za sve vaše financijske potrebe . Kontaktirajte nas putem e-maila: (theodoraloanfirm@gmail.com)
Ne kužim zašto je ovo problem. Kod nas vlast uglavnom služi za namještanje svojih ljudi po državnim položajima i podizanje kredita. Trebala bi služiti gospodarstvu, Oresković je to pokušao, ali neće dugo.
Nemu u tome nista spornoga, Gradjani su birali i izabrali. Dali su hrpu glasova anarhistima oko Stincica, dali su hrpu i puno previse glasova nekakvom MOST-u, a dali su i nevjerojatno puno glasova prostackoj koaliciji skupljenoj oko prostaka s Iblerovog trga i oko prostackog Führera Milanovica. I zbog toga i zbog manipuliranja i kradje glasova od strane SDP-a (DORH i nakon 6 mjeseci nije objavio rezultate istrage o kradji glasova!)iI zbog stalnog manipuliranja javnosti kroz plasiranja svakodnevnih lazi ili “istina” ala Puljis-Sego i njoj slicnih komunistickih “umotvoraca” I “umotvorki” po komunistickim medijima (97% svih medija u Hrvatskoj!), nastala je vlast kakva je nastala. I gradjani koji su svojim bezveznim glasanjem poduprli anrhiste (Stincic), berace mandarina (Petrov) ili prostacku koaliciju (MIlanovic), moraju danas to i platiti. Steta je jedino, da placaju i gradjani gradjanske Hrvatske. Ali I oni sun a neki nacin nisu nista drugo zasluzili, kad dozvoljavaju da im razni komunisricki elementi poput SDP-ovih t.zv. “civilnih udruga gradjana” , a u stvari SDP-ovih podorganizacija poput GONG-a ili Centra za mirovne studije na ulicama ruse narodnu vlast bez da im se na ulicama suprostave. Ti gradjani moraju preuzeti odgovornost kao i posljedice, moralno i materijalno za ono kak su glasali. Ili bolje receno, moraju spavati kak su si podastrli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ono sto niti jedna vlada nece napraviti, a trebala bi pod hitno, je Bankrotirati. Sada ce i jedni i drugi pkusavati sto je moguce vise usporiti rast javnog duga tako sto ce prodavati preostalu drzavnu imovinu, uvesti porez na nekretnine te nas pretvoriti u kmetove i jamce za kredit te na racun nasih nekretnina dici dodatne kredite da mogu pokriti kamate na dug. Kada ni to ne bude dovoljno rezati ce se skolstvo i zdravstvo, te mirovine, a mirovinski fondovi ce ulagati u "sigurne" obveznice RH. Kada se na kraju pokaze da drustvo doslo na rub krvoprolica zbog teskog stanja onda ce se napokon sjesti za stol sa vjerovnicima i poceti razgovarati o bankrotu. U medjuvremenu ce proci 15ak najboljih godina nasih zivota tijekom kojih ce nam drzava uzimati 70% onoga sto zaradimo za neko obecanje usluga koje necemo primiti i mirovine koju necemo dobiti, ako ju i dozivimo.