Kaos na slovensko-austrijskoj granici: Putnici i dalje satima čekaju u prometnom čepu
Austrijski službenici počeli su propuštati strana vozila u tranzitu od nedjelje ujutro pa se čekanje s 12 i više sati smanjilo na šest sati
Komentari 20
Ne daj bože da je ovako nešto Hrvatska napravila bili bismo neorganizirani Balkanci.
....europa je sama sebe od velike pameti i zla pospremila u zatvor...........
EU, Schengen, sloboda kretanja, neprocjenjivo
Izgleda da će se antireklama preliti na Austriju. Nakon ovolikog čekanja zaboraviti će da smo mi bili okidač.
logičan slijed nakon žarišta iz mesnice da pregled vozila traje duže pošto su izuzetno oprezni zbog mycobacterium avium
To Austrijanci kompliciraju jer ne mogu otvoreno priznati svojim građanima zašto Njemačka može regionalno a Austrija i Slovenija ne. Pa onda tako, kurvinjski u leđa ostalima rade pakao i demotiviraju ove koji prolaze, ne daju im niti na wc.
Njihovo pravo. Niti mi nismo njih ništa pitali kada smo dopuštali sve i svašta, a željeli smo devize od turista. Što bi oni sada nama trebali "titrati" ? Vidimo trn u tuđem oku, a ne brvno u svome. Zato što smo "najpametniji" i gledamo kako prevariti pa čak i vlastitog brata, e pa zato nam ovako dobro i ide sa državom.
Pored novca koji smo dobili od Brisela, cjela naša vlada je odigrala jedno dobro koordiranu igru koja se zove "dohodak maximum" igrala, što konkretno znači, sezona je tu uzmimo što više možemo inače se loše piše, "dok psi laju karavani prolaze". Ta galama će proći sama odsebe a Hrvatska kasa bit će punija, i narod opskrbljen. Bravo Plenkoviću.
Život je kratak, okus traje.
Sad smo 1:1....
Nije Europa kriva, samo Kurz i Austrijaski turisti su nerado napustili Hrvatsku...
Neka europa vidi,kako je ljudima iz Bosne,koji svakog vikenda ovako provedu po 5-6 sati,na Hrvatsko,Bosankoj granici,i na Slovensko Hrvatskoj granici,pa neka se upitaju stace granice uopce.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
EU, Schengen... Ko nekada bratstvo i jedinstvo. Može Plenković pričati što hoće, no ovo je EU, svatko se što više brine za sebe i gleda kako da napakosti drugom...