Kandidati desnice Hebrangu odnijeli drugi krug izbora
Njegove su glasove otimali bivši HDZ-ovi ministri Dragan Primorac i Nadan Vidošević. U Hrvatskoj mu je dio glasova odnio Milan Bandić, a u BiH ga je doslovno pomeo.
Komentari 4
G. Hebrang i vi ste kumovali rascjepkanosti desnice. Jedan kandidat je ponudio predsučeljavanje i predizbore na kojem bi se izabrao najbolji kandidat, a drugi vaš kolega Tuđman još je prvi krenuo u kampanju prije svih. Pa mogli ste se barem s njim dogovoriti. Ovako učite iz poraza - svi redom, a pustite sijedoga mlitavca da vlada narednih 5 godina Hrvatskom.
nice...jednom i zauvijek istjerati tu bandu van iz vlade
Poštovana gospodo, Vidošević i Primorac, obojici vam upućujem riječi zahvalnosti, što ste svojim angažiranjem u predsjedničku kampanju, onemogučili ovoga jastreba, gospodina Hebranga, da nam zasjedne na čelo države. Tijekom kampanje, taj nam se je čovjek pokušao prikazati u drugačijem svjetlu od onoga kakovog ga poznajemo, od prvog dana njegovog ulaska u politiku. Bio je to bezuspješan pokušaj i spas za sve nas. Njegov lik na Pantočaku, bio bi mrak za opstojnost naše države. Isto nas čeka, bude li Bandić obnašatelj ove visoke državne dužnosti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da nije bilo ovoliko kandidata desnice, posebno vidoševića i primorca, hebrabng bi bio sigurno u drugom krugu i sa puno manjom razlikom izmđu njega i josipovića. ovi izbori su pokazali da je desnica u hrvatskoj još uvijek jaka ali da ju treba ujdeniniti do parlamentarnih izbora i tad neće bit straha da će vladati crveni mravi.