Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 41
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TV INTERVJU NAJPOZNATIJE ŽRTVE OTMICE
Povratak na članak

Kampusch: Moj slučaj neće nikada biti do kraja razjašnjen

Natascha Kampusch istaknula je da za nju postoji samo jedan otmičar, Wolfgang Priklopil, odbacivši sumnje istražitelja da je Priklopilu pomagao i njegov prijatelj Ernst H.

Komentari 6

DU
Deleted user
14:47 17.11.2009.

velika manipulatorica.

VL
KI
kiseljali
15:29 17.11.2009.

pa, ne izgleda tako loše nakon svih tih \"patnji\"! .. uostalom koga boli .... za nju?! .. ovdje u lijepoj mojoj hr me ye.u od 1991 godine, a haračom i svinjskom gripom će me totalno dotući i nitko da mee zamoli za neki kraći intervju.. i kako mi je?!

VL
Avatar Čitatelj300
Čitatelj300
14:19 17.11.2009.

Ona da hoće može se maknuti iz medija, ali kad od toga živi.

VL
Avatar punkufer
punkufer
13:21 17.11.2009.

Ta je dovoljno propatila i bez natezanja po medijima. Trebali bi je više pustiti na miru.

VL
CR
crnac
15:18 17.11.2009.

dobro je bilo dok joj bBO BANANU DA

VL
Avatar Santo_Cavernicolo
Santo_Cavernicolo
17:12 17.11.2009.

ma boli nas k. za tvoj slučaj, kurvetino...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.