Kakvo je hrvatsko selo?
Iako Europska unija kroz Zajedničku poljoprivrednu politiku, programiranu do 2020. godine, sve veći naglasak stavlja upravo na mlade poljoprivrednike, transfer vlasništva sa starijih poljoprivrednika na mlade u Hrvatskoj se još uvijek sporo odvija.
Komentari 8
Hrvatsko selo? Bit ce bolje, barem se Jakovinu vise nece pitati.
A gje je to pitane bilo u zadnje cetiri godine? Zar se nije smjelo postaviti ljubimcu dragog vode?
Kakvo ? Prazno i bez perspektive... Drzava te ne stiti kod naplate, ali zato redovno salje racune. Kasni sa poticajima, da bi digao pare od banke sa debelim kamatama i tako to.
Prazno i zaraslo tu i tamo po neki starci , starac ili starica a ispred kuce pas sa kojim razgovaraju da nebi zaboravili govorit.
Hrvatsko selo je Hrvatsko .
Ne bojte se bogatog seljaka ,on sto je bogatiji njegovi su proizvodi jeftiniji,a narod zadovoljniji,primjer Hollandije..Gladni ljudi ce strajkovati ,nece niko strajkovati radi skupe haljine ,mozda Severina ,Rozga i slicni.
Ova Tudmanova Tvorevina sve unistava. Izabrana Grla Krivoustog opljackali su sve. U mom rodnom mjestu sve je u katastrofi. Stare urusene kuce u jezgi sela. Mladi ljudi se izseljavaju u zapadne zemlje kao 60 tih godina iz YU, danas masovnije. Alkoholizam starsnih razmjera. Izmedu nezaposlenih obezglavljenih mjestana uskoro Svecenici, grabezljivci, koji dolaze na bozicni "Blagoslov". A sto zele blagosloviti? Siromastvo? Jad? Neimastinu? Zaplicu u razgovor Siromahe i cekaju da im se dade 100 Kuna. HR je Balkan. Ova drzava treba se raspasti- sim prije to bolje. Politicari- u zagonu ulice sve Smradovi i Lopovi. Znam da mi prijeti skidanje!! Mrzim HR kao i nakad YU. Sve je ostalo isto. Osim tako brojnih zrtava, paljenih kuca, prognanstva, silovanja ...., da bi na kraju na vlasti bili isti smradovi kao i u YU.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
prazno prijatelji moji, prazno... :(