Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Danas u Večernjem
Povratak na članak

Kakvo je hrvatsko selo?

Iako Europska unija kroz Zajedničku poljoprivrednu politiku, programiranu do 2020. godine, sve veći naglasak stavlja upravo na mlade poljoprivrednike, transfer vlasništva sa starijih poljoprivrednika na mlade u Hrvatskoj se još uvijek sporo odvija.

Komentari 8

MO
mozdaznam
21:54 22.12.2015.

prazno prijatelji moji, prazno... :(

VL
MA
matejcro
22:12 22.12.2015.

Hrvatsko selo? Bit ce bolje, barem se Jakovinu vise nece pitati.

VL
ZR
Ze Roberto u
23:57 22.12.2015.

A gje je to pitane bilo u zadnje cetiri godine? Zar se nije smjelo postaviti ljubimcu dragog vode?

VL
TH
than
01:41 23.12.2015.

Kakvo ? Prazno i bez perspektive... Drzava te ne stiti kod naplate, ali zato redovno salje racune. Kasni sa poticajima, da bi digao pare od banke sa debelim kamatama i tako to.

VL
Avatar kravata
kravata
08:00 23.12.2015.

Prazno i zaraslo tu i tamo po neki starci , starac ili starica a ispred kuce pas sa kojim razgovaraju da nebi zaboravili govorit.

VL
Avatar poglavito
poglavito
23:50 22.12.2015.

Hrvatsko selo je Hrvatsko .

VL
SA
santos008
00:55 23.12.2015.

Ne bojte se bogatog seljaka ,on sto je bogatiji njegovi su proizvodi jeftiniji,a narod zadovoljniji,primjer Hollandije..Gladni ljudi ce strajkovati ,nece niko strajkovati radi skupe haljine ,mozda Severina ,Rozga i slicni.

VL
MA
Malenkost
06:47 23.12.2015.

Ova Tudmanova Tvorevina sve unistava. Izabrana Grla Krivoustog opljackali su sve. U mom rodnom mjestu sve je u katastrofi. Stare urusene kuce u jezgi sela. Mladi ljudi se izseljavaju u zapadne zemlje kao 60 tih godina iz YU, danas masovnije. Alkoholizam starsnih razmjera. Izmedu nezaposlenih obezglavljenih mjestana uskoro Svecenici, grabezljivci, koji dolaze na bozicni "Blagoslov". A sto zele blagosloviti? Siromastvo? Jad? Neimastinu? Zaplicu u razgovor Siromahe i cekaju da im se dade 100 Kuna. HR je Balkan. Ova drzava treba se raspasti- sim prije to bolje. Politicari- u zagonu ulice sve Smradovi i Lopovi. Znam da mi prijeti skidanje!! Mrzim HR kao i nakad YU. Sve je ostalo isto. Osim tako brojnih zrtava, paljenih kuca, prognanstva, silovanja ...., da bi na kraju na vlasti bili isti smradovi kao i u YU.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.