Zašto 3000 djece nema dom, a samo ih je 204 spremno za posvojenje
Više od tri tisuće djece ne živi u roditeljskom domu, ali samo ih je 204 spremno za posvojenje, dok su ostala "na čekanju" zbog rješavanja pravnih zavrzlama i inercije sustava
Komentari 13
Kada su za posvajanje djece ,uglavnom ,zainteresirani pederi,samo zato ,da bi ih seksualno zlostavljali.
Nikako.moras imati na racunu bar 50 milijuni kuna za pocetak.
Smuči mi se od ovih odvratnih komentara. Činjenica je da postoje dobri ljudi koji iz medicinskih razloga ne mogu imati djecu i postoje djeca koja trebaju roditelje. Stvar bi trebala biti jednostavna.
Sve više mi je uvjerljivija teza da se sva ta djeca čuvaju za gej partnere i partnerice kao i za ostale nastrane likove koji na taj način krpaju vlastite emocionalne praznine. Mogu već zamisliti vrckavog Hajdukovića kako se miri sa svojim mužem koji ga je prebio i kako, da bi ljubav procvala, usvajaju jednog dječačića.
Sustav u kojem je broj neudomljene djece = financijska dobit za pojedince i grupe, nemoguće je popraviti zakonima. Rezultat je to prepuštanja države so called demokršćanima = bog će se pobrinuti za njih...
Ja sam malo dijete. Ja sam srednjeg roda. Ja sam za dom spremno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zašto?prvo bi trebalo ispitat razloge zbog kojih su djeca izuzeta iz obitelji.evo bilo je stotine humanitarnih akcija u kojima se kupi lova da roditelji sagrade kupaonicu i poprave kuću kako djeca ne bi bila izuzeta iz obitelji.a onda za troškovee doma djece koja su izuzeta država daje lovu.ne bi li bilo bolje da se taj novac koji država daje za brigu o djeci da npr.za najam nekog stana ili kuće koja je uvjetna i da djeca mogu normalno živjet.pa toliko je kuća prazno.......nadalje,ne mali broj djece je izuzet iz obitelji jer su im roditelji umrli a ,,stručnjaci,, misle da ne mogu živjet s bakom i djedom..stotine akademika su odgojile bake,djedovi i starija brać ili sestre dok nije bilo sanja sarnavka pameti da progura zakone koji to onemogućuju. pa bila je ne tako davno humanitarna akcija da se pomogn onome glumcu iz filma šegrt hlapić.on je imao 13 godina,sestra u 21,ima baku i djeda.zar je takav netko za doma???????centri za socijalni rad kao da su u funkciji poticanja asocijalnog ponašanja a ne obrnuto.........to je ta