Kada shvatimo što rat čini djeci, bit će nam jasna i odgovornost svih za očuvanje mira
Jasminko Halilović prvi je Bosanac na Forbesovu popisu “30 ispod 30”. Osnivač je Muzeja ratnog djetinjstva, magistar menadžmenta, govornik na fakultetima od Japana do Amerike, a tek mu je 29!
Komentari 7
Kakve lagarije ovaj prodaje. Pa od tolerancije Sarajeva skrojenog po islamskoj deklaraciji pobjeglo je sve što je moglo. Ovar piča ono što oni koji ga plaćaju vole čuti.
Ovaj je vjerojatno štićenik "čike" Soroša.
Dobra oralna sposobnost:)
Slazem se sa njim osim sto nije dao pravu sliku sadasnjeg Sarajeva I Zagreba. Sarajevo je sad grad kolim vladaju uhljebi seljaci sa planina sa dobrim djelom dosljaka islamista iz Srbije i Crne Gore .Zagrebom vladaju oni koji koji joss uvijek nose smrad ercegovacke koze Ustase.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hahaha, Usminko je konkurencija Pizzoustom. Mlad, lud, lep, oće da obori, oće da ukrade al oće i da da, :)