Kada Europljani idu u mirovinu
Irci i Šveđani rade do svoje 64. godine, Englezi, Nizozemci i Ciprani do 63. godine, dok prosječni Rumunj prestaje raditi sa 55 i pol godina
Komentari 4
Ima tu jako puno nelogičnosti. Recimo policajci zbog benificiranog staža idu sa 40 i nekom godinom. ljudi mladi , zdravi i jaki (većina).... i doma kradu Bugu dane. ako više nisu za cestu i patrolu , mogu raditi u kancelarijima... Ima takvih nelogičnosti dosta. Forsiraju da ljudi rade što duže a mladi trunu na burzi!!!
imam 38 godina staža 53 godine i nedaju mi mirovinu....a mnogi su u mirovini sa 5 godina staža ili uopće nemaju staž....bljak
poslije osnovne škole zaposlio sam se jer roditelji nisu me mogli školovati...poslije sam se školovao uz rad i do gurao do vkv električara
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
moj svekar ima staza a nema godina za mirovinu,tek su mu 55.g.glupost,zasto ne bi bilo kad odradis svojih 35 godina staza idi u mirovinu,prepusti radno mjesto drugom.danas dosta ljudi zbjegava ici u mirovinu,odnosno sto kasnije jer su mirovine crkotina...