Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Kad Hrvata ne bude ni u Hrvatskoj ni u Europskoj uniji...

ustrajno se prešućuje da su moćne članice EU pokupovale 95 posto hrvatskih banaka, da deset i više godina kupuju i Hrvatskoj otimaju zemljišta, vode, hotele, obalu... dok se Hrvati masovno iseljavaju, a sve više ih posjećuje pučke kuhinje

Komentari 5

Avatar samoijedinohrvatska
samoijedinohrvatska
13:10 27.05.2023.

Kad svi nestanemo, Manolić će ostati da zaključa. Onda i ti, bivša komunjaro, možeš odložiti kapu sa zvončićima.

VL
OP
Ocvali pupoljak
19:02 28.05.2023.

Banke su prodane nakon 2000 godine, kao i brodogradilišta. Dobro se zna tko je tada bio na vlasti. Prema tome , ne kakajte.

VL
BJ
bjmaro
17:04 08.06.2023.

Ovi -katastrofa , užas , ukralo, Rvatska, parizer Ja- slobodna , neovisna , najsigurnija zemlja u Europi(sluzbeno), mlada država i moze biti samo bolje Itd

VL
DR
Draconic5
13:33 27.05.2023.

Kad su ono te banke prodane, gospon Ivkošić? Tko je prodao , i po kojoj cijeni? Pamćenje malo zaštekalo...ili treba nekakav politički poen? Žalosno.

VL
DU
Deleted user
20:17 27.05.2023.

milanov ljubimac francek je još davno odredio krupne prijatelje koja će imati hrvatsku premreženu tajnim ortačkim ugovorima stoga sve je ovo samo posljedica velike francekove ljubavi prema hrvatskoj i hrvatima.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.