Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 187
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Junckerova vizija Europe čvršće i iznutra i na granicama

Junckerov govor bio je na crti interesa država, stranaka i moćnih lobija. Zadovoljio je sve

Komentari 4

PR
prajdali100
18:59 14.09.2017.

Silvije, u Srbiji je konsternacija.Juncker je navodno pripomenuo da bi Crna gora i Srbija mogle u EU 2025 godine.Mislim da je to prebrzo !!!Pogotovu u slučaju Srbije koja misli da može vječno sjediti na 4 stolice.E nece moci Vučicu obrijani četnički vojvodo.

VL
BO
bozzika
12:05 14.09.2017.

samo ti sebi zamisljaj taku sugavu eu di samo zemlje koje su vama važne i u dogovoru pljackate male i ucjenjuje te,hrvatska treba čim se opet od nje nešto zatraži da istupi iz eu,pa nek' vam Slovenci i Srbi budu suradnici jer ste očito svi istog kova zato vam mi i nepasemo pa nas svi ucjenjuje te.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.