Jovanović: Neprihvatljivo da javna televizija tuži svoje i druge novinare
Također je optužio HDZ-ove ministre u Primorsko-goranskoj županiji da "rade sve kako bi tu stanje bilo što gore, jer što je ovdje gore, to će HDZ-u biti bolje, u cilju rušenja SDP-a s vlasti"
Komentari 11
E drug Jovanović, još je neprihvatljivije da, već debelo u 21. stoljeću, komunisti uopće postoje u civiliziranom dijelu Europe.
Oooo ma vidi vraga, a kad se tužilo Bujanca i presudilo, onda nema problema? Šta to samo kad nam paše onda smo za prava novinara da pišu i govore šta hoće? Svako neka odgovara za svoja djela, što je to čudno, zašto bi novinari bili posebna kategorija?
Jovanovićev brod tone i krajnji mu je čas da od Pernara žica iskaznicu ako želi opstati u politici. Ili to ili Novosti.
jeli ova baba obavjestila međunarodne tutore mu, a i svjetsku štampu da partijski drug mu, provodi cenzuru prema novinarima
Četnik i njegova komunjarska banda ne žele priznati da to nije ni javna ni hrvatska televizija, već je to jugosrpski JRT. Bilo bi od njih sada pošteno nakon ovkvih izjava da nas podrže u gašenju HRT-a
Vidi Dizaca Tegova i unuka popa Djuica pripadnika nase"najdraze"nacionalne manjine,pravi demokrat kad je njihova rit u pitanju.
reci im čiko...nek sami donesu svoju odredbu (hdz) o progonu novinara, a ne da koriste vašu
zar je taj neprikriveni hrvatski neprijatelj, isušivač nogometne močvare , još uvijek neki faktor kad ga Večernji ovako reklamira i objavljuje te njegove nebuloze o nekom medijskom monopolu HDZ-a A u stvari totalno su blokirani svi državotvorni građani a ovakvivi kao taj Jovanović i dalje galame i mediji ih reklamiraju.
Bre mocvara se javila hehehehehehehe, dobro je rekao Hebrang Togobaju na Otvorenom: vi na televiuiji lazete i to lazete u BOJI. A kak nadu lagalji ak na tv delaju novinarke Koje su glasnogovornicve zlocudne kom,unisticke fasisticke partije.
A druže manjinac: "ma ZDRAVOOO".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo nama čika jove komuniste da nam objasni demokraciju hahaha