Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nasilje u obitelji
Povratak na članak

Josipović ženama: Nikada nemojte trpjeti ni jedan oblik nasilja!

Snažno ću se zalagati da sve nadležne institucije dosljedno primjenjuju zakone i pruže pomoć i zaštitu svim ženama žrtvama nasilja, kao i da svi nasilnici budu primjereno kažnjeni, poručio je predsjednik

Komentari 19

OB
-obrisani-
13:45 21.09.2012.

Bolje bi mu bilo da poradi na uzroku nasilja u porodicama a to su prvenstveno :neimastina , nesigurnost koja proizlazi iz neimastine, gubljenje radnog mjesta itd...

VL
Avatar zbog- udbasa -beskucnik
zbog- udbasa -beskucnik
14:00 21.09.2012.

cja sam da Ivo dobi batine od zene,heeeheheh

VL
LU
luksa
13:56 21.09.2012.

Bilo bi sve OK da on nije licemjer i svoju ženu ne vara sa sestrom od onog Marka Vojkovića sa kojim ima onaj deal sa ZAMPom.

VL
Avatar El Indio
El Indio
14:05 21.09.2012.

Nemojte trpit nijedan oblik nasilja! Jedino sef na poslu moze galamit na vas

VL
Avatar zbog- udbasa -beskucnik
zbog- udbasa -beskucnik
14:25 21.09.2012.

Cuja sam da Ivo dobi od svoje Zene po Labrti,eeeeheheh jel to istina...

VL
Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
14:27 21.09.2012.

Odlično precedniče. Nastavno na to sigurno ste se snzibilizirali sa silovanim i zlostavljanim ženama u Domovinskom ratu.

VL
Avatar zbog- udbasa -beskucnik
zbog- udbasa -beskucnik
14:27 21.09.2012.

a stace oni kojima je Zena malo pojaca pa ispljuska MUSKARCA,ahahahaah

VL
Avatar Vuglec
Vuglec
14:45 21.09.2012.

Centri za socijalnu skrb i obiteljski odjeli sudova su mjesta gdje je rodna zastupljenost 90 % u korist žena i mjesta u kojima se nasilno djeca odvajaju od očeva. Prema najnovijim podacima za 2011. godinu, državni zavod za statistiku, u 89,5 % slučajeva djeca su povjerena na zajednički život majkama, bez ikakvih kriterija, osim rodnog. Centri za socijalnu skrb i obiteljski odjeli sudova su mjesta gdje se štiti interes žene, očeve se šikanira, a za djecu nikoga nije briga. Najveće nasilje nad djecom i očevima dešava se u tim institucijama. Majke koje zlostavljaju vlastito dijete na način da mu onemogućuju kontakte sa ocem imaju punu podršku takvog nakaradnog sustava. Ako govorimo o nasilju idemo onda govoriti otvoreno o svim vrstama nasilja, a ne konstantno nasilje žena nad djecom i muškarcima prikrivati.

VL
PK
puši kurac
15:09 21.09.2012.

nemojte nam to govorit jer i ovo kaj vi radite je oblik nasilja, a ako ga mi prestanemo trpit vi ste svi bivši!!!

VL
SA
samograd
15:21 21.09.2012.

slušati glazbu ive josipovića to je sigurno jedan od najgorih oblika nasilja uopće . PARADOKS je taj da ivo od toga zgrće abnormalnu lovicu!!dajte mu rađe lovu za nesviranje!! neka zlostavljači ženama puštaju ivino rondanje i turpijanje ,omraženim ženama ćea će to zapapriti život.

VL
FE
Felicijen
15:52 21.09.2012.

Neobjašnjivo je da i danas još možemo tu i tamo čuti da žena veli (doduše uglavnom u ruralnim provincijskim sredinama) da je muž ne voli zato jer je ne tuče?! Napokon kako objasniti što radi žena s mužem koji je već godinama (!) tuče a ona šuti i trpi. Vjerojatno je to ipak posljedica njenog odgoja u mladosti i dolazak iz sredine gdje je to bilo normalno i prihvatljivo. Još će proći mnogo zima....

VL
OB
-obrisani-
16:04 21.09.2012.

Ja znam puno slučajeva gdje žene fizički i psihički zlostavljaju svoje muževe a muškarci šute.

VL
AS
ante_slavonac
16:20 21.09.2012.

Druže I vo,žene žrtve masovnih i organiziranih silovanja u Domovinskom ratu godinama obilaze institucije kako bi se kaznili silovatelji a vi te iste dovedete na proslavu Oluje.O čemu mi ovdje pričamo

VL
AN
Android
16:34 21.09.2012.

Zašto je Manđukovićeva donacija nestala sa naslovnice u kratkom roku??

VL
SE
sestrićna
16:39 21.09.2012.

kad nas naš pravednik podrži onda nam postaje jasno kako velikog vođu imamo..

VL
OB
-obrisani-
17:09 21.09.2012.

zena zenama govori...

VL
Avatar MK
MK
17:11 21.09.2012.

A kada Anto Nobilo vrsi nasilje nad dijecom - to neka trpimo? A kada Josip Boljkovac preko medija zastrasuje svjedoke - to neka trpimo?

VL
BB
brle brkić
23:24 21.09.2012.

doveli ste ovaj nasilni kapitalizam ,kako damu se odupremo?

VL
OB
-obrisani-
17:05 22.09.2012.

Ne mogu vjerovati da muž dođe doma i iz čistoga mira, onako iz dosade počinje mlatiti svoju ženu! To ne vjerrujem! Nešto je bila kriva!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.