Josipović ženama: Nikada nemojte trpjeti ni jedan oblik nasilja!
Snažno ću se zalagati da sve nadležne institucije dosljedno primjenjuju zakone i pruže pomoć i zaštitu svim ženama žrtvama nasilja, kao i da svi nasilnici budu primjereno kažnjeni, poručio je predsjednik
Komentari 19
cja sam da Ivo dobi batine od zene,heeeheheh
Bilo bi sve OK da on nije licemjer i svoju ženu ne vara sa sestrom od onog Marka Vojkovića sa kojim ima onaj deal sa ZAMPom.
Nemojte trpit nijedan oblik nasilja! Jedino sef na poslu moze galamit na vas
Cuja sam da Ivo dobi od svoje Zene po Labrti,eeeeheheh jel to istina...
Odlično precedniče. Nastavno na to sigurno ste se snzibilizirali sa silovanim i zlostavljanim ženama u Domovinskom ratu.
a stace oni kojima je Zena malo pojaca pa ispljuska MUSKARCA,ahahahaah
Centri za socijalnu skrb i obiteljski odjeli sudova su mjesta gdje je rodna zastupljenost 90 % u korist žena i mjesta u kojima se nasilno djeca odvajaju od očeva. Prema najnovijim podacima za 2011. godinu, državni zavod za statistiku, u 89,5 % slučajeva djeca su povjerena na zajednički život majkama, bez ikakvih kriterija, osim rodnog. Centri za socijalnu skrb i obiteljski odjeli sudova su mjesta gdje se štiti interes žene, očeve se šikanira, a za djecu nikoga nije briga. Najveće nasilje nad djecom i očevima dešava se u tim institucijama. Majke koje zlostavljaju vlastito dijete na način da mu onemogućuju kontakte sa ocem imaju punu podršku takvog nakaradnog sustava. Ako govorimo o nasilju idemo onda govoriti otvoreno o svim vrstama nasilja, a ne konstantno nasilje žena nad djecom i muškarcima prikrivati.
nemojte nam to govorit jer i ovo kaj vi radite je oblik nasilja, a ako ga mi prestanemo trpit vi ste svi bivši!!!
slušati glazbu ive josipovića to je sigurno jedan od najgorih oblika nasilja uopće . PARADOKS je taj da ivo od toga zgrće abnormalnu lovicu!!dajte mu rađe lovu za nesviranje!! neka zlostavljači ženama puštaju ivino rondanje i turpijanje ,omraženim ženama ćea će to zapapriti život.
Neobjašnjivo je da i danas još možemo tu i tamo čuti da žena veli (doduše uglavnom u ruralnim provincijskim sredinama) da je muž ne voli zato jer je ne tuče?! Napokon kako objasniti što radi žena s mužem koji je već godinama (!) tuče a ona šuti i trpi. Vjerojatno je to ipak posljedica njenog odgoja u mladosti i dolazak iz sredine gdje je to bilo normalno i prihvatljivo. Još će proći mnogo zima....
Ja znam puno slučajeva gdje žene fizički i psihički zlostavljaju svoje muževe a muškarci šute.
Druže I vo,žene žrtve masovnih i organiziranih silovanja u Domovinskom ratu godinama obilaze institucije kako bi se kaznili silovatelji a vi te iste dovedete na proslavu Oluje.O čemu mi ovdje pričamo
Zašto je Manđukovićeva donacija nestala sa naslovnice u kratkom roku??
kad nas naš pravednik podrži onda nam postaje jasno kako velikog vođu imamo..
zena zenama govori...
A kada Anto Nobilo vrsi nasilje nad dijecom - to neka trpimo? A kada Josip Boljkovac preko medija zastrasuje svjedoke - to neka trpimo?
doveli ste ovaj nasilni kapitalizam ,kako damu se odupremo?
Ne mogu vjerovati da muž dođe doma i iz čistoga mira, onako iz dosade počinje mlatiti svoju ženu! To ne vjerrujem! Nešto je bila kriva!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bolje bi mu bilo da poradi na uzroku nasilja u porodicama a to su prvenstveno :neimastina , nesigurnost koja proizlazi iz neimastine, gubljenje radnog mjesta itd...