Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predsjednik u šetnji
Povratak na članak

Josipović prošetao "špicom" i pozdravio Tedeschija

Predsjednik Ivo Josipović subotnje je sunce iskoristio za šetnju gradom s Mirandom Mrsićem. Na Cvjetnom trgu pozdravio je i poduzetnika Emila Tedeschija.

Komentari 20

OB
-obrisani-
20:20 07.11.2010.

Pa, ora se javit gazdi Stevi i priopćit mu što je čuo i vidio, zato je i pušten u šetnju.

VL
AR
archaeopteryx
18:46 06.11.2010.

kakav glupi naslov....ponekad mi se čini da čitam 24sata a ne neke navodno ozbiljne novine!!

VL
OB
-obrisani-
03:41 07.11.2010.

sto je to s ljudima, kad setaju po gradu pricaju u mobitel, kad su u autu pricaju u mobitel, kad su biciklom pricaju u mobitel, kad sjede s drustvom u kaficu pricaju u mobitel zna li netko dali pricaju u mobitel i kad prave ljubav u krevetu ? Meni je ruzno vidjeti ljude pricati u mobitel specijalno kad su u drustvu, to je pomanjkanje postovanja ! Nije li pristojnije nazvati kad se je na samo te koji su zvonili !

VL
IM
Ivica_M
21:50 08.11.2010.

Vidim na slici dva jugosa - Josipovića i onog iz SDP-a iz Rijeke - kako žicaju lovu za kampanju od Židova Tadeschija, kojem će prodat pola Hrvatske za 5% cijene kad dođu na vlast.

VL
VI
vidovit
18:39 06.11.2010.

Izgleda da je jako tužan ,Slovenci mu nebi prodali svoj nacionalni ponos da je sve bilo čisto.

VL
CR
croPOLIT
19:00 06.11.2010.

JOSIPOVICU, TI SI GOVNO!! HEBI SE NATRAG U SRBIJU, ODAKLE TI JE I TVOJ PARTIZANSKI OTAC!!

VL
OB
-obrisani-
19:19 06.11.2010.

Josipović prošetao \"špicom\" i pozdravio Tedeschija vlasnika Droge Kolinske kako bi ga upitao šta ima novog u toj uspješnoj, savremenoj i EU saveznoj Sloveniji..

VL
OB
-obrisani-
20:11 06.11.2010.

E jest bezobrazna Lady Gaga, velu da si je slovenskom zastavom rit obrisala pa bacila...

VL
VI
vidimškoj
20:13 06.11.2010.

croPOLIT +++++++++++++++++++++++ stoko,ne zagađuj ovaj portal.Vrati se na kamenjar.

VL
MA
mamba64
20:56 06.11.2010.

Dok je Mesić bio predsjednik moga si čuti neki glupi i neki dobar vic.Šprda se sa narodom kako je tija i umuja.Ovaj Josipović samo mukte živi,ništa ga nije briga i ništa i nezna.Svi njegovi učitelji ništa ga nisu naučili,nemaju se čim ponositi.Nastavi šetati gospodine PREDSJEDNIČE.

VL
OB
-obrisani-
21:41 06.11.2010.

06.11.2010. u 20:11h dr.Kam je napisao/la: E jest bezobrazna Lady Gaga, velu da si je slovenskom zastavom rit obrisala pa bacila... Pa ako je več bila u Zagrebu valjda bi takve stvari više voljela napraviti sa hrvatskom zastavom ali jee problem da je mislila da je \"ona strašno šarena krpa\" neki karnevalski rekvizit...

VL
DU
Deleted user
00:04 07.11.2010.

06.11.2010. u 19:19h EUJanez je napisao/la: Josipović prošetao \"špicom\" i pozdravio Tedeschija vlasnika Droge Kolinske kako bi ga upitao šta ima novog u toj neutješnoj, i izgubljenoj u EU Sloveniji, koja tužno žali za svojom Kolinskom, u rukama pametnog Hrvatine. ..

VL
ST
stefau
02:12 07.11.2010.

joco majstorski vozi slalom. To prije svega pokazuju njegovi komentari novoj tv sto se tice sukoba na relaciji senader vs vlada...... slijedeci potez je da odluci kada treba raspustiti vladu i odrediti datum za slobodne izbore. Mislim SLOBODNE a ne prozakonito financirane. ..... a ako ceka predugo imat ce strajkove, referendume, itd. ....znaci ipak ce morati povuce poteze za koje treba imati muda ako zeli kompletirati svoj slalom koji kako sam rekao gore vozi za sada bez greske. ========================================================= 06.11.2010. u 20:56h mamba64 je napisao/la: Dok je Mesić bio predsjednik moga si čuti neki glupi i neki dobar vic.Šprda se sa narodom kako je tija i umuja.Ovaj Josipović samo mukte živi,ništa ga nije briga i ništa i nezna.Svi njegovi učitelji ništa ga nisu naučili,nemaju se čim ponositi.Nastavi šetati gospodine PREDSJEDNIČE.

VL
VI
visio
08:53 08.11.2010.

To je prejednik!!!! a ne mesić i onaj drugi \"kako se zove\"!! fino šeta gradom, bez brige! čiste duše, javlja se ekipi, alo di ste? šta ima?? a ne da se moraš najaviti 4 mjeseca unaprijed da te vidi i ti njega....

VL
SD
SD
11:25 08.11.2010.

Je stvarno tu više nema cirkusa kakvog je imal Tuđman a u manjoj mjeri i Mesić...Jednostavan je i otvoren...Svaka čast

VL
Avatar tomi2009
tomi2009
12:16 08.11.2010.

..ovako je i Franjo Tuđman šetao po gradu....;-)

VL
NE
neni
14:11 08.11.2010.

Jako \"važna \" vijest.. Možda SDP fali novac za predstojeću kampanju.

VL
OB
-obrisani-
15:31 08.11.2010.

Kako smo mi cool država - svi imaju vremena za šetnju i kavicu. Pa i naš predsjednik te Tedeschi koji usput stigne biti i DJ Milina ajmo svi na Tkalču na kavicu

VL
Avatar Vieira
Vieira
20:46 08.11.2010.

je, je.. šetao bi on špicom da nije bilo franje tuđmana.. da, da.. bi, al ne kao predsjednik RH!

VL
AR
ARIDAN
21:33 08.11.2010.

Gospodine predsjedniče, svaka Vam čast. Ponosim se sa Vama.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.