Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 80
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UPOZORENJE ČOVJEČANSTVU
Povratak na članak

Stigla jeziva prognoza, poznati fizičar upozorava: 'Imate otprilike 35 godina'

Jezivo upozorenje fizičara, dobitnika Nobelove nagrade, uoči određivanja datuma konačnog uništenja čovječanstva

Komentari 15

PO
Polarus
11:48 21.04.2026.

koliko sam se načitao ovakvih članaka već smo 4 - 5 trebali svi odapeti od kuge pa do istrebljenja od vanzemaljaca...

VL
DI
dino60
10:36 21.04.2026.

Ovaj svijet mogu uništiti samo oni koji već danas plešu oko "zlatnog teleta". Sirotinja koja iste nosi na svojoj grbači to sigurno ne bi nikada napravila, jer imaju snove i želje koje žele ostvarit, a ovi drugi su kao Neron,n, sve su pošasti ovog svijeta isprobali samo još nisu još vidjeli kako Rim gori. Što ponuditji jednom, namjerno kažem milioneru, o milijarderima nebi, u drugoj a kamoli trećoj generaciji, ima li išta da ti nisu probali ili imali, nema. Kako su rekli Srbi tada kad su gađali Dubrovnik, "...napravit će mo ga ponovo još lepši i veći.".

VL
DR
drago971
10:49 21.04.2026.

Za ovakvu kvalitetu članaka novinari bi nama trebali plaćati da čitamo ! Sa ovom konstatacijom se u potpunosti šlažem.

VL
Avatar Castro
Castro
11:38 21.04.2026.

Nema godine a da nas pokapali nisu..

VL
KP
Karlovacko pivo
11:56 21.04.2026.

Svaki put kada pročitam novine nekakva glupost i uznemirenje naroda

VL
DU
Deleted user
10:57 21.04.2026.

Išao sam potražiti njegovo ime na internetu naravno rođen je u Americi gdje uzgajaju kult smrti. Zašto nikada ne predvide kraj svih ratova? Zato što žive o rata.

VL
AN
AndyTexas
11:12 21.04.2026.

Prvi put ću napisati nešto crno ovdje. Znanstvenici su odmah nakon stvaranja nuklearne bombe shvatili da je civilizacija stvorila oružje za samouništenje. Kad je krenula utrka u nuklearnom naoružanju, postalo je jasno da će to gotovo sigurno dovesti do kraja civilizacije. Naime, kroz dovoljno dugo vrijeme, nuklearno oružje će se ponovo upotrijebiti. Prije ili poslije, pokrenut će se općenuklearni rat koji će dovesti do uništenja civilizacije. Kroz dovoljno vremena, pojavit će se neke osobe, pokreti ili čak i samo okolnosti koje će dovesti do općeg nuklearnog rata i tada je "Game Over". Razoružanje nije realno jer je nuklearno oružje ujedno sredstvo odvraćanja. Nijedna strana ne može se odreći nuklearnog oružja jer ne može znati drže li ostale strane figu u džepu. Kao moguće alternative vidim uništenje civilizacije kroz neke prirodne katastrofe, uništenje kroz neko biološko oružje (koje može biti pokrenuto i nenamjerno, poput Covida) ili potencijalno nuklearno razoružavanje ako civilizacija dođe do ruba potpunog nuklearnog uništenja pa se pojave snažni pokreti za uništenje nuklearnog oružja na svim stranama. Tu je paradoks - do nuklearnog razoružavanja mogao bi dovesti nuklearni rat ograničenog stupnja. S druge strane, nemoguće je predvidjeti kad će se steći okolnosti u kojima bi došlo do općeg nuklearnog rata tako da je ovo o 35 godina totalna besmislica. Vjerojatno je gospodin doživio neku krizu, psihički poremećaj pa je počeo propovjedati nuklearno razoružanje.

VL
NA
naravno
13:46 21.04.2026.

kad pročitaš novine, sve je moguće ....

VL
YE
Yeah
12:35 21.04.2026.

Koje su to laži i obmane javnosti! Sve za agendu depopulacije!

VL
Avatar nekakav
nekakav
10:39 21.04.2026.

pa nobelovu je dobio i obama, za mir, i to prije nego je zasjeno na prijestolje, a pokrenuo je više ratova od ijednog predsjednika, dao ubiti više nepoznatih ljudi nego ijedan prije njega (potpisivao naloge svakog dana, ubijalo se afganistance i iračane dronovima svakodnevno, samo na temelju sumnje, bez dokaza, ičega bitnog za donošenje takvih odluka). i sad ovaj, nobelovac, nešto zna. bilo je u našoj povijesti ratova koji su prouzročili nestanak čitavih naroda, civilizacija, pa civilizirani i kulturni europljani, među njima najbrojniji englezi, španjolci, francuzi i portugalci, plus nizozemci i belgijanci, su odgovorni sa smrt stotina milijuna ljudi u obje amerike, africi, aziji, australiji, što kroz direktno ubijanje što kroz bolesti koji su donijeli. da ne govorimo o ropstvu u koje su bacili 500 godine te nesretne narode, koje su, pazite ironije, 'otkrili'. nisi jadni ni znali da su otkriveni, a već su bili uništeni, opljačkani, oduzeta im budućnost kroz ropstvo, bez obrazovanja 500 godina, da bi ih se danas smatralo zaostalima, nerazvijenima... zato tih 35 godina, nema problema, netko će preživjeti, i kotač će se vrtjeti i dalje. ovako što nam je budućnost, istospolni partneri, erozija društva, tvornice djece po narudžbi, genetski inženjering... da, to jest naša budućnost.

VL
Avatar Behemot
Behemot
14:54 21.04.2026.

Nuklearno uništenje Zemlje kako bi se istrijebili ljudi je jako glupo. Puno prije će AI napraviti vojsku dronova i istrijebiti čovječanstvo. Program zaradi na burzi 10.000 milijardi $, s tim novcem pokrene tvornice i napravi milijardu dronova, i gotovo. To se može dogoditi već za par godina.

VL
LO
Lolita3
12:26 21.04.2026.

Ja sam šokiran i zgrožen ktomu....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.