Jedan od najviših kineskih nebodera neobjašnjivo se počeo ljuljati, ljudi uspaničeno bježali
Završen 2000. godine u središtu jednog od najbrže rastućih kineskih gradova, taj je toranj sjedište jednog od glavnih tržišta elektronike, a u njemu se nalaze i razni uredi.
Komentari 18
Ljudi prave budalastine a kad tad ce se svi ljuljati jer ugradjeni materijali su ogranicenog trajanja.
Što god sam kinesko kupio, ništa nije vrijedilo. Jedino nisam pokupio kineski Covid
Kvaliteta Made in China...
Ovo na snimci je prikaz budućnosti komunističke građevine Možemo, a ono dolje Zagrepčani bježe 🤣🤣🤣
Neobjasnjivo poceo ljuljati? Ili je statika pogresna ili je prilkom gradnje nesto pogresno uradjeno. Posao staticara je extremno zahtjevan i malo su placeno kakav je.
I naš most za Pelješac če ista biti situacija
Neko se poigrao malo statikom nebodera. Kinezi sami vjerojatno.
završen 2000.-e, to sve govori. tih godina kinezi su imali puno problema zbog hiper izgradnje, i kriminala, sve što su otkrili su drastično kaznili, odonda se u kini gradi po puno strožim propisima i uz debelu državnu kontrolu. ovo će se istražiti, i rušiti, to je sigurno. osim ako se u blizini nije nešto u ovih 20 godina gradilo, pa se promijenio režim podzemnih voda, ili se otkapalo blizu temelja. koji su za ovakve zgrade jako veliki, široki.
Definitivo ce se prije urusiti nego Kineski zid.
Laz nije taj neboder nego drugi upravo sam gledao na tv
Jednom sam vec rekao i sad cu opet ponoviti. Ja cu i dalje preko Neuma a vi kako hocete.
Imam kineski mobitel koji još radi i dva Philipsova tv-a proizvedena u PRC-u, ko ji su krepali čim je isteklo jamstvo, te isto takva dva tableta.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto Kinezi mogu ako hoće biti najjeftiniji na natječajima..