Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 119
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nije bio potres
Povratak na članak

Jedan od najviših kineskih nebodera neobjašnjivo se počeo ljuljati, ljudi uspaničeno bježali

Završen 2000. godine u središtu jednog od najbrže rastućih kineskih gradova, taj je toranj sjedište jednog od glavnih tržišta elektronike, a u njemu se nalaze i razni uredi.

Komentari 18

Avatar Dokman
Dokman
13:28 18.05.2021.

Zašto Kinezi mogu ako hoće biti najjeftiniji na natječajima..

VL
AA
aabbcc
13:50 18.05.2021.

Ljudi prave budalastine a kad tad ce se svi ljuljati jer ugradjeni materijali su ogranicenog trajanja.

VL
ZB
zbisko
13:54 18.05.2021.

Što god sam kinesko kupio, ništa nije vrijedilo. Jedino nisam pokupio kineski Covid

VL
DU
Deleted user
14:30 18.05.2021.

Kvaliteta Made in China...

VL
WA
warbreaker
14:33 18.05.2021.

Ovo na snimci je prikaz budućnosti komunističke građevine Možemo, a ono dolje Zagrepčani bježe 🤣🤣🤣

VL
ST
Startrack
14:18 18.05.2021.

Neobjasnjivo poceo ljuljati? Ili je statika pogresna ili je prilkom gradnje nesto pogresno uradjeno. Posao staticara je extremno zahtjevan i malo su placeno kakav je.

VL
DU
Deleted user
13:22 18.05.2021.

I naš most za Pelješac če ista biti situacija

VL
DU
Deleted user
14:59 18.05.2021.

Neko se poigrao malo statikom nebodera. Kinezi sami vjerojatno.

VL
SI
sisavac
14:58 18.05.2021.

završen 2000.-e, to sve govori. tih godina kinezi su imali puno problema zbog hiper izgradnje, i kriminala, sve što su otkrili su drastično kaznili, odonda se u kini gradi po puno strožim propisima i uz debelu državnu kontrolu. ovo će se istražiti, i rušiti, to je sigurno. osim ako se u blizini nije nešto u ovih 20 godina gradilo, pa se promijenio režim podzemnih voda, ili se otkapalo blizu temelja. koji su za ovakve zgrade jako veliki, široki.

VL
DE
DeGogi
14:54 18.05.2021.

Definitivo ce se prije urusiti nego Kineski zid.

VL
E9
E 93
14:43 18.05.2021.

Laz nije taj neboder nego drugi upravo sam gledao na tv

VL
Avatar ilirac
ilirac
14:08 18.05.2021.

Jednom sam vec rekao i sad cu opet ponoviti. Ja cu i dalje preko Neuma a vi kako hocete.

VL
LE
lektor
13:23 18.05.2021.

Imam kineski mobitel koji još radi i dva Philipsova tv-a proizvedena u PRC-u, ko ji su krepali čim je isteklo jamstvo, te isto takva dva tableta.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.