Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 58
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Georg List izgubio spor
Povratak na članak

Jakovčić: Tko je spreman lagati na sudu, spreman je lagati uvijek i svugdje

Općinski sud utvrdio je da je List u više navrata pred sudom iznosio neistine te je njegova tužba odbačena

Komentari 10

Avatar germanikus
germanikus
12:56 18.06.2015.

Opet je na djelu hrvatsko Krivosuđe!!!Pozivati se na presudu suda u Puli i tvrditi kako je nevin koje je pod kontrolom IDS-a može samo cinik!

VL
Avatar ovdje Maks
ovdje Maks
13:08 18.06.2015.

Jakovčiću, postoje i više instance , izvan Istre !

VL
KA
kafka
12:31 18.06.2015.

"Tko je spreman lagati na sudu spreman je lagati uvijek i svugdje". Kod nas je dosta takvih. Lažu svi odreda bez obzira na obrazovanje. Ovi obrazovaniji su tu perfidniji - teže im je dokazati laž.

VL
DU
Deleted user
14:53 18.06.2015.

Ne znam da li je ikada Hrvatska imala korumpiranijeg politicara od ovog lika - i to gledajuci povijesno- od , ako bas hocete, 7. stoljeca!!! A konkurencija je velika!!! Zivjelo hrvatsko politicko pravosudje!

VL
MU
mućanin1
13:13 18.06.2015.

HAHAHA, ova spodoba se poziva na presudu korumpiranog hrvatskog pravosuđa. Da nije žalosno bi bilo smiješno!

VL
FO
ForeignLegion1987
15:24 18.06.2015.

ha ha ha kuda ce veci lazov od ovoga,,,on bi rodjenu majku ,,,izdao samo za svoj interes ,,,tako je i dosao u eu parlament,,,,neka pozovu ,,,njega i milanovica,,,u studio,,,i neka postave pitanje,,,milanovicu,,,sa cimje ga je jakovcic toliko zaduzio,,,da posalju jednog lopova u eu da zastupa hrvatsku,,,ako ne vijerujete da je lopov,,,slobodno pitajte damira kajina,,,on zna i ima dokaze ali ceka svojih 5 min..mislim da ce puno njih zavrsiti iza brave,,,,

VL
Avatar Neanderthalac
Neanderthalac
15:35 18.06.2015.

Je li presuda fiskalizirana? Ili je Herr List iz društveno neprihvatljive obitelji, a Jakovčić iz ugledne obitelji? Lakrdija od sudstva.

VL
Avatar Peterančan
Peterančan
19:00 18.06.2015.

E baš pravi govori o laganju!

VL
Avatar d-ano
d-ano
23:18 18.06.2015.

tko laze ,taj i krade tko krade taj i ubija,,,prema zgodi,,,,,

VL
OB
Objektivno...
22:05 18.06.2015.

U dobrom dijelu slučajeva vrijedi jednadžba. Hrvatsko prvosuđe = Jukebox

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.