Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STIŽE JABIL
Povratak na članak

Američki div gradi veliki centar izvrsnosti na istoku Hrvatske, zapošljavaju 1500 ljudi

Grad Osijek najavio je izvanrednu konferenciju za novinare u 13 sati, kako bi pojasnio čime je to privukao američkog investitora u poduzetničku zonu Nemetin.

Komentari 27

PP
pavisic.pajo
11:02 23.03.2023.

Ne razumijem što će ta firma konkretno raditi. Da to malo pojednostavljeno objasne.

VL
Avatar AGRAM
AGRAM
11:38 23.03.2023.

Tako treba. Zašto sve mora biti u Zagrebu i okolici.

VL
Avatar HrvatskuHrvatima
HrvatskuHrvatima
11:12 23.03.2023.

Ma nemoguće! Pored uspješne i prosperitetne srbije u koju se slivaju investicije

VL
PR
Prahrvat
11:14 23.03.2023.

Zar nije nas Mile zaokrenuo prema Rasiji - od tog trulog Zapada? Pitam za prijatelja.

VL
Avatar vratio_se_ćaća
vratio_se_ćaća
12:19 23.03.2023.

Tko je na vlasti u Osijeku ??

VL
KP
kradoljub.profiter
13:07 23.03.2023.

Industrija i proizvodnja? Čega? Koga?

VL
Avatar Zvonu zvona svete Stošije
Zvonu zvona svete Stošije
15:13 23.03.2023.

ali zemlju samo u zakup, maksimalno 30 godina, kad ostanu 30 lita- moremo o prodaji

VL
Avatar Jopa
Jopa
12:38 23.03.2023.

Što to znači da rukovoditelji podržavaju različitost...?

VL
Avatar Bobiii
Bobiii
15:35 23.03.2023.

Ako budu bilo što proizvodili,to je za svaku pohvalu! Inače se u Hrvatskoj ne proizvodi više gotovo ništa!

VL
IL
ilustrator
11:57 23.03.2023.

krasna vijest... za one koji hrvatsku malo manje vole!

VL
SI
sigmundfreud
11:28 23.03.2023.

Ne kužim što proizvodi ta kompanija. Da nije GMO hrana?

VL
DR
Drveni
11:44 23.03.2023.

Sve ste rekli samo niste napomenuli kolika vode treba ta industrija

VL
DU
Deleted user
11:22 23.03.2023.

Koliko HR brandova će se tu moći naći??

VL
SA
Sarkastičar
13:11 23.03.2023.

Što bi sa najavljivanim i na sva usta hvaljenim projektima Microsofta i svemirske luke? Inače JABIL je skraćenica od "Ja bih lako".

VL
Avatar tkozna
tkozna
11:36 23.03.2023.

Tko su Rumunji koji ulažu u Osijeku?

VL
Avatar Đoni_bravo
Đoni_bravo
12:12 23.03.2023.

Znači nema više rvatina iz adezea koji su spriječili Hondu da napravi tvornicu za proizvodnju auta u Osijeku 1990ih

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.