J. Koreja i SAD zajedno će odgovoriti na provokacije S. Koreje
– Ovo omogućava da dvije države zajedno odgovore na sjevernokorejske lokalne provokacije, uz to da će Južna Koreja voditi akciju, a Amerikanci će biti potpora – objasnio je glasnogovornik južnokorejskog ministarstva obrane Kim Min-seok
Komentari 2
Ako zaista dođe do sukoba, što je vrlo lako moguće jer diktatori reagiraju egom a ne racionalno, izginut će pola Sjevernokorejske populacije. Duboko su indoktrinirani svojim političkim sustavom i kultom Vođe, koji ih je bez sumnje spreman nemolosrdno slati ui u borbu do posljednjeg čovjeka samo zato da bi se održao na vlasti. Sa strane gledajući, to je možda najveća tradegija eventualnog rata.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
napast če sigurno ! šta ako slučajno :) ak je mogo binladen napast blizance napast če sjeverna to jel što li več :)ugl loše se piše sjevernoj jbga :(