Selak Raspudić: Izvanredna sjednica Sabora označila je prekretnicu u hrvatskoj politici
- Ako jedna saborska zastupnica treba tražiti zaštitu Ustavnog suda da bi dobila mogućnost da radi svoj posao, što u ovom sustavu politički poklopljenih i potpuno kontroliranih svih ključnih institucija može očekivati običan građanin? - pita se Marija Selak Raspudić
Komentari 15
Prekretnica je u tome da su svi shvatili koliko je oporba jadna
Nekad u 5 danu mi je bila simpaticna svoim govorom ali sad se srozala ko neka alapaca uzas
Nakon te sjednice svi su još jednom shvatili i uvjerili se koliko je ova jalova i nesposobna oporba za išta - koji užas za slušati i gledati ih - same populističke konstrukcije, demagogija i laži - jedva čekamo izbore da ih pola više neće vidjeti Sabor
Obiteljsko Političko Gospodarstvo (OPG) Raspudić
Negdaj se bi reklo - drvena Marija...danes saborska zastupnica !
Samo dva dana nakon sramote u Saboru objedinitelj oporbe i bračnog para Raspudić pokazao je tim jadnicima svu raskoš njihove strategije i taktike. Na Hvaru dao se izvozati primivši Dodika...Strava
Hm, prekretnicu? Dok se počnu puniti sobe u Remetincu onda ću povjerovati.
Najzgodnija žena u Saboru. Duplo je ljepša od Anke Mrak Taritaš, čak i od Željke Markić. Nino ima ukusa, treća žena će mu biti još ljepša.
Korisno bi bilo za društvo da se omogući svakom aktualnom zastupniku kao i bivšem da može davati svoje prijedloge.I to svakom građaninu.Treba staviti jednu kutiju ispred Sabore gdne svaki građanin može ubaciti pismeni lrijedlog.Naravno i preko e-pošte.
Mi Hrvati smo čisti mazohisti. Što nas se više mulja, vara i tlači to nam je draži.
Sendvicare jako smeta i uzruja istina. Sendvicari ne mogu prozvakati da je izvanredna sjednica pokazala svima istinu kako i kuda vodi Hrvatsku ova vlada. Oporba dobro radi - zato smo ih i birali.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prekretnica u hrvatskoj politici koja nije donijela nikakve promjene niti nikakve posebne zaključke nego samo cirkus i prepucavanja koje je trajalo danima i koje ćemo mi porezni obveznici na kraju balade skupo platiti. Dakle, dobro ste se zabavaljali i zaradili si ekstra kinticu na naš račun i iskreno bolje da ste konačno sjahali i otišli se odmarati od "mukotrpnog" rada jer bolje nam je kad vas uopće nema.