Izrael odlazi udesno, a palestinska država daleko u povijest
Iduće razdoblje moglo biti vrijeme vladavine desne i krajnje desne opcije koje naglasak stavljaju na opstanak Izraela kao nacionalne države
Komentari 12
Vlada stavlja "naglasak na opstanak drzave"?! Pa to je prva duznost svake vlade na svijetu (osim hrvatskih "antifasista" - naravno)! Od 1980 Zidovi su se trudili svim silama (osim totalnom kapitulacijom i raspadom drzave) postici mir sa susjedima i Arapima u tada okupiranim teritorijima i nailazili su samo na nedostatak volje za mirom i prekrsaje ugovora od strane susjeda. Arapi su vise "Vizantinci" nego pravi Vizantinci. Lazovi, prevaranti, neradnici - losi susjedi!
Nepokolebljiv Pises lazi. Ako netko udje u tvoju kucu i s tobom hoce pdpisati mir, ti si za?
EUGEN ROMMEL Potpis za komentar. I ne samo to. Na Zapadu se strogo gleda jesu li krajnji desničari proizraelski ili nisu. Kako u Americi tako i u Europi.
Izraelci su u Palestini starosjedioci, a Arapi su doseljenici. Tako kaže povijest.
xaron je napisao/la: Izraelci su u Palestini starosjedioci, a Arapi su doseljenici. Tako kaže povijest. /************/ Netocno, "Izraelci" su doseljenici i sovjetskog zakavkazja, a Palestinci su autohtoni idovi koji su presli na krscanatvo i Islam. Idi u USA i recieci im da su Indijanci authtoni starosjedioci!
Nepokolebljiv je napisao/la: Od 1980 Zidovi su se trudili svim silama /***********/ ,... graditi naselja na palestinskoj zemlji i protjerivati Palestince. Bolje je da se kolektivno presele u svoju koloniju!
@krilnik2 i @Vladimir12-4 Da li su Zidovi dosli s Marsa ili i oni imaju porijeklo od negdje s istoka Mediterana? Da li su bez borbe prepustili Egiptu cijeli Sinaj pa imostavili i razvijena naftna polja koja Egipcani nisu znali da postoje? Da li su na silu izselili Zidove iz Gaze i ostavili Gazu Arapima? Da li su Arapima u Oslu nudili sve osim Jeruzalema kao glavnog grada "Palestine" pa je Jaser arafat odbio? Da li u Izraelu zivi dva miliona Arapa muslimana koji imaju SVA gradanska prava kao i Zidovi a Arapi to niti blizu ne mogu osigurati Zidovima koji bi zivjeli pod njihovom upravom? Slazemo li se da su Arapi koji zele "Palestinu" primitivni, lijeni barabe koji teze razaranju i ubijanju a rad im smrdi? Vi mrzite Zidove a niti neznate suvislo objasniti zasto. "Navijate" za Arape samo jer su PROTIV Zidova i Amera a eksplozivnim prslucima ubijaju neduzne i dnevno salju rakete na Izrael i gadaju pretezno civile. Po meni su primitivni krvoloci. Pogledajte Gazu: imaju vlastitu vladu i opet im nije pravo i jedini "proizvod" im je ubijanje Arapa i Zidova.
Kako li ce na ovu pojavu odgovoriti sijiti, suniti, termiti...?
Amerika ulijevo a Izrael udesno? Izraelci se spremaju počiniti kardinalnu pogrešku.
kakvu bi to pogresku mogli uciniti izraelci?
21.01.2013. u 18:19h Nepokolebljiv je napisao/la: Meni je njih žao jer su od njih napravili divlje pleme, a Arapima nije uopće stalo do njih već ih samo koriste za svoje ciljeve. Zašto niti jedna arapska džava ne dopušta primanje Palestinaca?!a?! u Libanonu npr. smiju raditi samo najjadnije poslove i to mogu zahvaliti hezb. jer da se ostatak pita ne bi smjeli ni ući u zemlju. Mnogi se prave blesavi i ne vide najveće licemjere u cijeloj priči, a to su njihova arapska braća., njima nije u interesu da se pales. obrazuju, zaposle i da žive u miru jer onda ne bi nitko pravio probleme. Njima paše da se oni raznose bombama, koriste djecu u ter. napadima, da 'izdajice' kažnjavaju tako što ih vuču po cesti motorom( ovoga nema ni u najzabitijim talibanskim selima u Afganistanu, s ovim bi se i oni zgražali)kamenuju, a pola Palestinaca u afektu govore 'Allah je velik' i to se sve događa pod legalnom izabranom vlasti u središtu grada!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kao što se i očekivalo,nedavnim ratom desničari su osigurali izbore,ultra desni ultra ortodoksni židovi,nacionalna država,Bog i vjera im daje pravo da okupiraju,grade naselja na tuđoj zemlji samo ih se nitko ne smiije nazvati pravim imenom koji je vladao Europom prije 70g