Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NAZNAKA KRAJA RATA
Povratak na članak

Izrael i Hamas na korak do dogovora? Jedna zemlja ima ključnu ulogu u pregovorima

Pregovara se o puštanju na slobodu 50 civilnih talaca koje drži Hamas i palestinskih žena i djece iz izraelskih zatvora. Ako se to ostvari, to će biti najveće puštanje na slobodu talaca i prva razmjena zatvorenika od početka rata 7. listopada, kada je Hamas napao Izrael i oteo 240 talaca.

Komentari 1

HO
homofobic
18:02 21.11.2023.

Ukoliko Izrael popusti genocidnim teroristima u bilo cemu onda slobodno mogu potpisati bezuvjetnu kapitulaciju i raspustanje drzave te raseljenje stanovnistva sirom svijeta!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.