Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 139
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
X. IZBORNA JEDINICA
Povratak na članak

Most u Vrgorcu: Jedino mi imamo snagu boriti se za interese Dalmacije

Vrgorački gradonačelnik Ante Pranić je, po riječima Nikole Grmoje, nova snaga Mosta, zbog čega je visoko pozicioniran na listi kandidata

Komentari 8

Avatar Budiuvijektu
Budiuvijektu
16:00 19.08.2016.

tko god voli Hrvatsku neće glasati za vas, pokazali ste kako samo možete ostruirati , ali ne i voditi državu.

VL
KA
kajinx
16:20 19.08.2016.

Maske su pale, sada znamo tko ste. Ministar UDBE je slika i prilika što značite za Hrvatsku. Srušili ste Vladu jednom, nikad više!

VL
Avatar Peterančan
Peterančan
16:22 19.08.2016.

Misli predsjednik mjesnog odbora od 43 stanovnika ovo: boriti se za novce sjevera, u interesu juga.

VL
ST
stric5
16:06 19.08.2016.

...ma bravo , znači mladi "delija" je kadar za Sabor ....hvala na informaciji...

VL
SI
siskic
16:38 19.08.2016.

ako hoćete da vas vrag lizne, dajte glas mostu.

VL
DE
dedač
11:32 26.08.2016.

jedino ste VI spin udbaša i mikijeve klike- tako ste prozirni-orepić, nasljednik UDBE samo što je jadan NEobrazovan-samo čin ZASTAVIKA, ane oprerativca, pa se jadan NE može snaći- ZLATO, EURI, SVASTIKA , KUM RANKO , MKIKI I EKIPA pa kako to može uglazbit čovjek koji je cijeli život GURO i DOguro do ZASTAVNIKA.

VL
PE
peroilak62
22:02 19.08.2016.

Most je nesto najbolje sto se HR dogodilo od Oluje a svi glasaci HDZSDP -a,za vas se treba moliti u crkvama diljem HR,da vam Bog prosvijetli pamet jer nakon 25 god. kradje i korupcije dati svoj glas ovim dvjema strankama moze netko tko nevoli HR ili totalno ne shvaca koliku su stetu napravile ove stranke,lijevo i desno krilo KPH tj. HDZ=SDP.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.