Iz vlaka provirio glavom kroz prozor i udario u stup
Mladić (21) iz Karlovca teško je ozlijeđen u nesreći koja se dogodila između željezničkih kolodvora Cabuna i Slatina
Komentari 9
Nakon što je opizdio glavom o stup, možda je postao pametniji, jer gluplji stvarno ne može biti da toliko isturi glavu jer nisu ti stupovi postavljeni baš tako tik do prozora vagona.
Koliko stup mora biti udaljen od vlaka? . . . Što kažu pravila struke? . . . . . . . . Teško mi je vjerovati da je putnik imao jako dugačak vrat.
selma.... samo ne naginji se kroz prozor.... zdravo je slušat bebeka!
Koliko znam postoji citav pravilnik o tome gdje smiju biti namontirani stupovi unutar pružnog pojasa, tako da nisam siguran jel taj stup uopce smio biti toliko blizu da ga se iz vlaka uopce moglo dohvatiti. Pitanje jel se tu uopće radi o stupu ili o nekakvoj grani drveta?
Na kojoj su udaljenosti stupovi od pruge?
Tja, kaj se more. Na ovom bijednom svijetu uvijek je bilo i bit će radoznalih.
očigledo trabali bi stubovi bit u hrvatskoj još koji metal dalje... nikad neznaš kad če se thompson i kolinda,... vozit vlakom... adužnost svih nas je, da jih čuvamo ko zenucu oka svog...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Taj je nesretnik,umjesto da čuje prognozu vremena,isturio glavu van i...eto nesreće. Ovi bi stupovi trebali biti više udaljjeni od tračnica.