Iz trgovine ukrao pribor za ribolov vrijedan 200.000 kuna
Nakon što je ušao utrgovinu, lopov je ispremetao stvari, a zatim je ukrao pribor i opremu za ribolov.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nakon što je ušao utrgovinu, lopov je ispremetao stvari, a zatim je ukrao pribor i opremu za ribolov.Šteta je oko 200.000 kuna. ( Motorni čamac sa vanbrotskim motorom i mrežu od 200 metara ! ) i 5 Parangala !!!