Ivana Kekin: Za dva tjedna izaći ću na izbore i zaokružiti ime Zorana Milanovića, pozivam svoje birače da učine isto
Svaka generacija ima ključnu bitku, zadatak naše je da se izbori za socijalnu državu i stvorili smo jezgru onih koji će s nama preuzeti taj zadatak, istaknula je Kekin.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0