Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 7
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'branio sam zemlju arbitražom'
Povratak na članak

Vrdoljak: Ova vlada nije učinila ništa za hrvatske interese u Ini

Vrdoljak je pozvao političke elite da shvati da ne smiju „prodavati nacionalne interese za svoje male parcijalne interese“

Komentari 19

Avatar deziderij
deziderij
07:36 20.04.2016.

Kakav demagog, kakav majstor u prodaji magle mama mia ?

VL
AU
aunick
08:22 20.04.2016.

On je bio isprovociran? Pa nisi ti, Milace i vasi pajdasi psi na lancu pa da vas je netko isprovocirao. Valjda i vi znate onu, (be cool, stay cool act cool) hladne i mudre glave. Ti si bio isprovociran da cinis stetu drzavi? Odakle ti dolazis ja neznam ali znam gdje bi se prebao uputiti, Vrapce ili Remetinac bi za pocetak bili dobar izbor.

VL
DU
Deleted user
09:05 20.04.2016.

svi ste vi isti kos koji se kunete u interes drzave......branite sebe kudite druge....

VL
Avatar 123456
123456
09:12 20.04.2016.

Vrdoljak je pozvao političke elite da shvati da ne smiju „prodavati nacionalne interese za svoje male parcijalne interese“ ---------------------------------------------------------------- Lažljivće, pa bas ste v i lupeži iz te "stranke" sa 0,04% pristalica na svaki mogući naćin, a za svoje malele privatne interese prodavali i poklanjali Hrvatsku svakom ko je htel sa vama trgovati. Pa daj wse seti samo svih laži i demagogije tvoje šefice i nesuđene tajnice UN - podmetala nam je gde je stigla nebi li dobila koji poenčić kod belosvetskih masona i soroša! Fuuuuuj - vi ste niko i ništa i takvi čete ostati (a možda ni to) zapamćeni u hrvatskoj povijesti.

VL
DU
Deleted user
09:31 20.04.2016.

Jel' to bivsi ministar po onom napad je najbolja obrana. Vjerojatno iz zavisti ili straha da nije i dalje sve po komunisticki svi u zatvor. Oh onda je za komuniste i ta nerazumljiva trzisna ekonomija gdje je ili bi takoo trebalo biti razmjena robe i drugih vrijednosti. Nije po SDP Opljackati one koji nesto imaju ili su imali i onda nova revolucija. Da da neki fasisti treba im uzeti. Zvuci poznato ali ....

VL
SA
santos008
09:15 20.04.2016.

Moj Vrdoljak za 4 godine ja te pamtim samo kako si hrvatske gradjane ''nabijao na onu stvar'' a onda ih jos nazvao ''cipkama'',za tebe je i Maras intelektualac.

VL
NA
navijeke
09:42 20.04.2016.

Gospodine Vrdoljak, upravo za vašeg mandata Ina je ostala bez cca 1200 radnika, sindikati SING, INAŠ i EKN tražili su razgovor i s vama i s gosponom koji se igral premijera, niste se udostojili odgovoriti. I ne, nije to problem dokazati. Problem je dokazati da ste u svom mandatu napravili išta korisno.

VL
DS
darko.sabljak
10:31 20.04.2016.

Prica ti je tanka. To kao prvo, a, drugo, sto ste radili cetiri godine ?! Jao, joj. Kad vidis i cujes ove nase politicare, covjek pomisli da bas svatko moze biti politicar. Lagati treba znati, a ovi ni to neznaju.

VL
Avatar nisamgladan
nisamgladan
10:33 20.04.2016.

"Ova Vlada nije učinila apsolutno ništa da bi sačuvala hrvatske interese u Ini." bubne on i ostade živ. Pa kako misliš da nešto napravi kad si ti svojim postupkom pokretanja arbitraže u cjelosti vezao ruke ovoj vladi.

VL
NE
Nemgur
09:47 20.04.2016.

...ljudi moji, ono što se radi unutar INA-e i s njom definitivno nije nacionalni interes...50 godina je ulagano na svim poljima u tu firmu, a danas su u nju instalirani rođe i ostali koji se ponašaju kao da im to djedovina...sve je unutar tvrtke uništeno...benzinske postaje su rentane, rafinerije ne rade, istraživanje je ubijeno...firma se tako besprizorno lešinari kroz raznorazna uhljebljivanja, reorganizacije kojima se dvojici koji rade dade otkaz da bi se mogla uhljebiti žena prijatelja koji mi je nekada napravio uslugu, kroz "outsourcing" svega i svačega...ako ovaj mamlaz na taj način čuva državni interes, ne dao Bog da vidimo kako izgleda kada se interes ne čuva...i da bude najbolja stvar, državni interes su on i njegova šefica čuvali tako da su se odrekli silnih milijardi dolara jer su se morali uvuči u guzicu Amerima...

VL
Avatar EU MOJCA
EU MOJCA
11:26 20.04.2016.

Neka pojasni šta je sa dugo najavljivanim gospodarskim tsunamijem ?

VL
LA
LANA555
09:40 20.04.2016.

Nama trebaju totalno novi i posteni i radesni politicari koi bi se trudili i borili da izvuku nas kolko tolko iz ovog cirkusa i bjede.Al to je ocito nemoguce.

VL
DA
danpav22
10:08 20.04.2016.

ne ti si... još se dimi za tobom. A vi iz VL zašto davate prostor stranci koju podupire manje od 1 posto glasača.

VL
Avatar nekakav
nekakav
14:45 20.04.2016.

tek dolaze na naplatu grijesi milanovićeve ekipe. od natezanja sa mađarima, optužnicama u dnevnopolitičke svrhe i nabijanja kompleksa sanadera, do davanja plinskog biznisa svojim prijateljima iz ppd-a. i hep su dali monopol na veleprodaju plina. i netko misli da se se u biznisu može politika samo tako junačiti pred izbore. neće moći ove noći. mađari, tj. mol, kao firma, štiti svoje interese. uložili svoj novac u firmu pred propašću. olako se zaboravilo na to kakvo je stanje bilo u ini pred prodaju prvog paketa, natječaja, tk ose sve javio, kolko je nudio. lako je poslije bilo pametovati, kad su cijene nafte otišle u nebo, kad je mol objedinjavanjem nabave sirove nafte stabilizirao poduzeće. al kad smo sami inom upravljali i manji šefovi u ini su preko formi svojih stričeva bili prijevoznici nafte, benzina, do benzinskih pumpi.

VL
Avatar MK
MK
10:32 20.04.2016.

...urlati i sa sakama se udarati u prsa kao Gorila nije "raditi za Hrvatske interese". ...Hrvatske interese se brani "istinom" a ne "lazima" koje se onda poslje raspadaju kao kula karata gospodine Vrdoljak! ...tako je Vlada Zorana Milanovica proganjala vec i Hernadija da je podmitio Sanadera sa 10 milijuna €, a Robert Jezic sam je ispricao kako je sa Rusima imao ugovor radi lobiranja (za Juzni Tok - sto je i odvjetnik Stefan Hürlimann potvrdio). Ova iskonstruirana prica USKOK-a i DORH-a koju je jedino Turudic popio isto takav slucaj gdje se na temelju lazi pokusava nesto uciniti... Pitanj je kako je 25% INA-e prodano, kako je doslo do ugovora o upravljanju iz 2003 - a jedino sporedno pitanje u vezi dogadaja 2007/2008 je - kako je HANFA dozvolila trgovinu INA-inih dionica na burzi, kada je postojao ugovor o upravljanju iz 2003 (INA-ine dionice sa takvim ugovorom nikada nisu smjele ici na burzu!)...

VL
KN
kravac na kvadrat
10:16 20.04.2016.

ako covjek uspije prodati maglu znaci da je sposoban,zar ne

VL
SS
sokac sa drave
10:34 20.04.2016.

LANA555 potpuno se slazem sa vama samo problem je sto takovih politicara jednostavno kod nas nema.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.