Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 137
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Pogodovanje
Povratak na članak

Istraga protiv benkovačke sutkinje i vlasnice agencije osumnjičene da joj je davala mito

Od suosumnjičenice kojoj je pogodovala u svojim presudama sutkinja je navodno primila 25.300 kuna i 150 eura.

Komentari 3

PI
piga
21:56 04.11.2016.

Sve napisu a imena izostave nek se zna sutkinja Antonija Bozina i vlasnica agencije Gordana Alavanja

VL
FR
franjo
13:15 04.11.2016.

Benkovac je poznat po korupciji od pamtivijeka ! A' što je sa gradonačelnikom, i svim HDZ -ovcima? I ondašnjim i današnjim?

VL
BO
bolesnodrustvo
17:07 06.11.2016.

Kriminal ovih dama pretočen u kune je smješan o moralnoj komponenti ne zborim . Uskok se i dalje bavi kokošarima a ne kapitalcima, pitam se imaju li stručnih kapaciteta uhvatiti se u koštac s velikim igračima?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.