Ispovijest nadbiskupa iz Đakova: Molili smo se da virus ne dospije do ‘bolesničkog kata’
Đakovčani su se razumno postavili protiv stigmatiziranja časnih sestara i nabijanja im osjećaja krivnje za izvor i širenje zaraze. I na tome im velika hvala, kaže mons. Hranić
Komentari 14
Otkrio Đuro lijek protiv korone!
U ono vrijeme ...svaka čuda se događala... a sad?
Oni, kažu, imaju zaštitu i zaštitnika,treba samo ustrajno moliti i korona je nemoćna
Sto bi rekao plinokio na ovo: postoje puno kvalitetniji bioloski strucnjaci od vas. Isprika, vi kao Crkva, znate nejbolje
Ništa od vjerovanja, treba se čuvati i distancirati fizički, to jedino pomaže.
Htio sam napisati komentar o određenoj sumnji u ispravnost testiranja, naravno bez ijedne pogrdne riječi. To mi je automatski onemugećeno, sa obrazloženjem da koristim neprikladne riječi. Smiješno.
šteta... neće grom u koprive... pljuc
Ništa ne moze opravdati takove gluposti. Korona je odnijela previše osoba da bi se trebalo tako površinski ponašati. Crkva i njeni predstavnici trebala biti primjer poslušnosti i reda. Želim naglasiti da sam vjernik i da sam uvijek i uvijek cucu podržavati katoličku crkvu, ali,u ovom slučaju to je velika sramota.
Nebi se čudio da se neki cucak labradorske pasmine nije tamo pomokrio iu ostavio virus.
Pred ovakvom zarazom svi smo jednaki. Napada vjernike kao i ateiste i religiozno indiferentne agnostiike na isti način. I svi oni se jednako opravdavaju: "Držali smo se mjera za suzbijanje zaraze." Ni ovaj monsinjor u tome nije iznimka.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izgleda da se ne molite pravome Bogu ili da vas taj bog ne voli....