Ispituje se mogućnost nastavka proizvodnje u Imunološkom zavodu
Za nastavak proizvodnje krvnih derivata traži se žurno rješenje na drugoj lokaciji s novom opremom
Komentari 8
Kada bi to stvarno bila domoljubno desna vlada, koja radi u korist hrvatskog naroda, onda joj nikakav problem ne bi bio znati, kome uzeti novac i kamo ga preusmjeriti. Ali to nije domoljubno desna vlada, pa tako ne zna što bi sa jednim imunološkim zavodom i kako ga spasiti.
Tu se nema puno sto ispitivati nego pod hitno poceti raditi, bila bi sramota da se to ukine to svi znamo pa valjda i oni koji imaju tu sto za reci !
Ma gluposti, bolje kupiti INU
Samo nek ispituje "mogućnosti" genije iz Ivanbegovine. Nema tu neke filozofije, tržište o kojem priča već je odavno izgubljeno, ako žele da ustanova preživi potrebno je uložiti 60 milijuna eura, ako tih para nema onda neće biti ni imunološkog. Država takve novce nema, pa ovisi o investitorima, a ozbiljni investitori bi radije spalili vlastitu lovu nego ju ulagali u Hrvatskoj. Sve drugo je samo izmotavanje i gubljenje vremena.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pitanje Imunološkog je pitanje nacionalne sigurnosti i lakmus papir za sve korumpirane Vlade,koje služe tuđim interesima.Neslužbene informacije govore da su velike korporacije koje proizvode cjepiv i krvne pripravke, pod kontrolom klana Rothschild i Rockfeller,odlučile da države poput RH ne smiju imati vlastitu proizvodnju cjepiva,krvne plazme itd.,nego će to uvoziti od njihovih korporacija po enormno visokim cijenama,od desetak pa i više desetaka puta višim cijenama.Da ne spominjem da proizvodnja cjepiva sa današnjim nano tehnologijama omogućava neslućene manipulacije istih u svrhu depopulacije u sklopu nwo.Dakle,Kujundžić zavarava javnost kao i svi ministri prije njega,koji dvadesetak godina ne čine ništa za Imunološki.