Islamska država izgubila petinu teritorija, džihadistima smanjuju plaće
"Rat se okreće na štetu Islamske države. Između 1. siječnja i 15. prosinca 2015. IS je izgubio kontrolu nad 14 posto svog teritorija", rekao je Columb Strack, analitičar IHS-a i stručnjak za Bliski istok.
Komentari 9
Polako, ali sigurno taj IS, đavo od ljudi gubi tlo pod nogama..Još malo.
Nema prodaje nafte turcima - nema više lake love
Odlična vijest za brze i precizne delta i sealove, sad za koji dan kad pokupe glavešine daesha stvar će se približiti kraju još brže!
Smanjuju place kad su im Ameri visokopreciznim oruzjem unistili skladiste novca.
Sada ce nam veliki strucnjak navodno kamiondzija (iz Buzina) Mason objasniti kako to nije istina i kako se radi o "Ruskom placeniku" (iz Velike Britanije). Mora i Mason sto zaraditi dok Buzin placa a papiri svjeze tiskani.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve one koji zele da se pridruze islamskoj drzavi treba pustit da idu . Poslije toga dobro zatvorit sve izlaze ,kao treci stepen islamsku drzavu proglasit slobodnom zonom za ispitivanje nuklearnog naoruzanja