Dabro o navodnim novim snimkama, povratku u Sabor, ali i o tome tko je šef koji mu je rekao da šuti: 'On je zapravo sve rekao'
Slavonija vapi za onima koji će se suprotstaviti moćnim lobijima, vratiti dostojanstvo selu i seljaku. Dok sam 76. ruka vladajuće većine, inzistirat ću na tome da ova vlast rješava probleme, razrješuje problematične i kompromitirane kadrove, bori se protiv kriminala i radi u interesu države, kaže bivši ministar Dabro
Komentari 21
Poslužio si svrsi... Sad šuti i primaj plaću za ništa.
Ovo na slici se dobro izruguje sa svima nama!!! fuj!!
Ovaj je odlučio igru igrati do neslavnog doticanja dna pred kamarama, umjesto da se povuće i krene razmišljati "što mi je bilo, kako da se opet unormalim". Svaka riječ koju izmišlja da se vadi ga još više ukopava... Mučno ga je gledati, kako je tek njemu...
e sada bi i Dabro trebao njih otkucati ... inače ode spačvanska šuma u džepove moćnih pojedinaca
nikako da se riješimo balkanoida,stalno izviru od nekud.
U saboru sjedi daleko više slučajeva oporbe o kojima bi se trebalo čuti, kriminalaca. pokvarenjaka, lažova, psihijatrijskih slučajeva ... no to ne interesira naše leve medije.
Dabro Ti nemozes sam nista. Dp- e mora izaci iz koalicije i idemo na nove izbore. Ima malo sanse da ce.Dp- e opstati kao stranka. Razocarali ste vase birace. Pamtimo vase i Plenkoviceve rijeci prije izbora. I sto ste naprabili;; zazmirili i zacepili nos. Vec tada ste pokazali sto ste. A potom raspali ste se i sada imamo.i.Domino. Oni nisu u koaliciji a.vi jeste. Dizete ruke po nalogu i dajete nesposobne zastupnike-ministre i drzavne tajnike. Ipak moram reci da ovo.sa Dabrom i slikama nije slucajno vec ili da vas se.makne jer rszni zetoncici.vec cekaju da vas zamjenei ili da nekima smetate ,/velikim gazdama-,recimo uvoznicima/ Mozda se radi o korupciji u Sumama o poticajima u poljoprivredi- zemljistima u.Slavoniji- Raspodijeli stedstava iz Eu. Mozda se radi o gore navedenog. Pa neki dan bivsa ministrica poljoprivrede Vuckovic nista nezna. A godinama se prica bas u tom ministarstvu za silnu korupciju i pljacku.
Ovo je sramota za državu koju smo teško dobili. Partiji je sve prihvatljivo samo da ostane na vlasti.
Taj koji je rekao "šuti" nije samo njemu rekao već i DP-u, a oni uporno glume nekog tko će s korumpiranom strankom, a to je već postala institucija, rješavati korupciju. Dečki se ili rade blesavi ili su dobili dio kolača,a, sad bi htjeli malo više pa su ih izbacili iz hranidbenog lanca.
učinio je neoprostivu grešku i ponudio ostavku. zanimljivo da ga napadaju oni čije su partijetine baštinici bezprizornih zločina nad hrvatima i hrvatskom. sjetimo se samo stazića..dobili su malo koliko su zaslužili, misleći na žrtve križnih puteva!
Izdao si birače, izdao si program, izdao si i stranačke kolege, samo da bi se prodao u Plenkovićevu vladu. Sad su te nagazili i što ćeš sad kad te nema tko braniti?
Ajmo bit iskreni, Hrvati su puni oružja. Narod se jednom našao u situaciji da se mora braniti a goloruk. Bilo bi uistinu glupo napraviti dva puta jednu te istu grešku.
On će "inzistirat"?! Kao 76. ruka u Saboru, uredno će dizati ručicu kako mu se kaže (iz HDZ-a) i neće kvariti idilu. Treba odraditi ovaj mandat do kraja, jer za njega dugog neće biti. A prevarenim biračima DP-a, biti će kako će biti...
On je samo malo jagnje, on nije sposoban nizašto pa ga se zato i HDZ i DP odrekao! E da je bio u kolu mafije, druga priča! Mali će odradit saborski mandat i vratiti se na naplatu parkinga!
Rekel mu je je of ne on😂
Po logici koju nameću mediji i ministra obrane bi trebao podnijeti neopozivu ostavku jer se na izložbama naouružanja i opreme u organizaciji ministarstva daje djeci u ruke oružje da se igraju i kao nišane i pucaju. Pravobranitelji za djecu uporno šute i ne poduzimaju ništa jer se teško nekome u vladi zamjeriti , ipak su na državnim jaslama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nema sumnje da se spremao na obračun s kriminalom. To potvrđuju vježbe gađanja iz kratkog i dugog oružja.