Tučnjava specijalaca na narodnjačkom koncertu: Letjele šake, boce i pepljare
Naglo je prekinut koncert turbo-folk zvijezde Mitra Mirića zbog tučnjave koju su započeli pripadnici bjelovarske interventne policije koji su se u tom trenutku nalazili van dužnosti.
Komentari 30
slaviš rođenje djeteta na mjestu gdje zavija srpski hm. recimo pevač i još si hrvatski policajac....ma protjerao bih te u vrnjačku banju seljačino
Došli ljudi napraviti nered. Tako to i triba
Došli nekakvi policajci glumit bogove pa malo dobili po p...i, tako i treba
Doći će Mitar ponovo , nemojte se tući .
Ne kuži kakva je ovo vijest? Tuča na narodnjacima...to samo retardi slušaju koji se drugačije i ne znaju ponašati.
Cekajte malo ljudi, mozda su decki i dosli da naprave guzvu te da se taj koncert nakaradne muzike prekine. Ako je tako dobro je da se je koncert prekinuo, mozda se je zbog ovoga takav koncert zgadio i jos kojem posjetitelju.
Nije kriva ni muzika ni Mitar Mirić već alkohol. Zato tuča ima na fudbalskim utakmicama a nema u operskim dvoranama.
Ljudi u Hrvatskoj su vrlo malo bili u cajke 70ih, ali izgleda su nam komsije pri bijegu ostavili kletvu za koju jos ne znamo kako se je otarasit.
Baš su specijalci.....tako inače kolokvijalno nazivamo osobe sa poremećajima u razvoju,intelektualno oštećene...
Kad se mješaju u tuđe probleme onda se tvrdi da je policajac uvjek - policajac ,i da ima ovlasti 24, sata dnevno a kad se ne dolično ponašaju i sramote značku (koju nose i dok "nisu na dužnosti") onda sea se tvrdi da nisu na dužnosti ! Svim tzv. policajcima koji su sudjelovali u tuči treba dati trenutni odkaz.
Ovu stoku otpustiti vec samo zato jer slusaju neandertalsku muziku. A onda ih zatvoriti na par godina radi debilizma i urusavanja koliko toliko jos postojeceg ugleda milicije PINOKIA i lazljivca svjetskih razmjera. Bozinovica . Kromanjonci i debili najvisljeg moguceg egag ega sve do jednog.
bravo policijo trebali ste ispucati vlasnika kluba ako je veliki nacijonalist neka die kod njih seronja ko ga placa da dovodi cajke zbog kojih se stalno tuce i stradaju neki dosta cajki neka die taj ded kod njih nama on netreba
Nema pjesme bez narodjaka a tako ni veseljaka a ovi.sto glume velike arvate to su samo koštapleri i zato svisaj nešto narodno ponašaj se prirodno cepaj
čestitam specijalcima!!
Omiljeni pjevac organizatora predsjednickih rodjendana.....
pa šta, nisu bili na dužnosti, i to su ljudi ko i svi. Šta više razapinjete te ljude di god mrdnu. Nepišete da su nam oni zadnja obrana od talibana i da godinama jedino oni drže granicu. Nedajte se momci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Uvest zakon da svatko tko sluša turbofolk ili cajke - mora na transplataciju mozga. Takvo zavijanje uz kreveljenje ne može slušat čovjek koji nema cistu u "glavurdi"