Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 135
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UZBUĐENJE MEĐU ZNANSTVENICIMA
Povratak na članak

Insight snimio signale koji pokazuju da na Marsu ima tekuće vode

"Voda je zarobljena 10 do 20 kilometara duboko u kori. Bušenje rupe duboke deset kilometara na Marsu čak i za Elona Muska bilo bi teško", rekao je profesor Michael Manga.

Komentari 3

Avatar Mlijekoholičar
Mlijekoholičar
19:59 13.08.2024.

Navodno je Elon Mask sondom na Mars položio svoje gamete, nadajući se da će za stotinjak godina na Marsu niknuti život.

VL
VO
volimnju
20:36 13.08.2024.

bezveze

VL
UK
ukrajina
19:38 13.08.2024.

A kako ne možete naći vodu na Zemlji na mjestima gdje ljudima nedostaje a našli ste na Marsu ! Glupost !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.