Inicijativa 'Tata Roberto i tata Ivan': Od ministra i Stožera civilne zaštite traže jasne i razumne kriterije
Iz Ministarstva zdravstva im je, kažu, rečeno da je potreban sastanak ekspertne skupine te da se zbog godišnjeg odmora on može održati najranije za dva tjedna.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
aj ne rise.