Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 186
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
prvi posjet imotskom
Povratak na članak

Imoćani Josipoviću: Hrabriji ste od Mesića, on nas nikad nije posjetio

Josipović je obitelji poginulog heroja Velimira Đereka Sokola, koji je život izgubio kod Vukovara, uručio Orden bana Josipa Jelačića.

Komentari 12

IV
Ivekivek
08:42 18.10.2011.

što je josipović ostvario od silnih predizborni oriuča i obećanja?

VL
CR
crna55bitch
22:16 17.10.2011.

Ubacio ih je u protokol,između dva posjeta Tadiću.A Mesić nije dolazio jer su oni za njega \'ustaše\' i dan danas.

VL
ŠI
šimuka
22:52 17.10.2011.

Kamo sreće da vam ni ovaj nije došao.

VL
OB
-obrisani-
23:46 17.10.2011.

17.10.2011. u 22:52h šimuka je napisao/la: Kamo sreće da vam ni ovaj nije došao. --------------------------- ma da, mesic i josipovic su im krivi zato sto su ugasili cilu proizvodnju koju su imali, primjerice agrokoku.... e da je uvik glasat zaza hdz-e a onda se iscudjavat sto je sve u banani...nece ici...)))

VL
ZE
zendraf
00:04 18.10.2011.

Riječ je o prvom njegovu posjetu ovome gradu, koji je do sada od svih predsjednika pohodio samo Franjo Tuđman. _________________ Od svih predsjednika? Pa koliko je do sada bilo tih predsjednika? Koliko ja znam, osimTuđmana bio je još samo jedan.

VL
XX
xxxxxxx
00:15 18.10.2011.

..roge..cacine i materine..docin je prosa..

VL
Avatar cro1com
cro1com
04:43 18.10.2011.

Jeste Josipovic se bolje osjeca u Beogradu ..Izgleda ovdje ko posrani golub.

VL
Avatar cro1com
cro1com
04:44 18.10.2011.

Politicki nepodobni U Imotskom??

VL
KR
kristov
09:40 18.10.2011.

zanosan doček tri četiri imotske dangube i birtijaša, koji su ionako po cijeli dan po jedinoj ulici u tom gradiću. Hrabro je ipak od ovoga predsjednika doći u sredinu gdje ga ne žele. Nisam siguran da su mu njegovi baškovođani sretni tunelom, a koliko je informacija tunel je gotov, dakle njegovo zauzimanje za dovršetak prazno je obećanje ili kako se kaže \"obećanje ludom radovanje\". Makar i takvo obećanje jest nešto, a sva silna garnitura Imoćana u vlasti ili oko nje sve vrijeme nije učinila ništa za taj kraj. Prema podatcima imotska krajina se prepolovila u stanovnništvu, propala gospodarski, a sve je manje penzija i transfera iz bijeloga svijeta. Stotinjak najboljih Imoćana položilo je svoje živote od Dubrovnika do Iloka, a te ljude i područje zaobilaze dobra. Imoćani, dični sokolovi, iz te doline suza, kamena, drača i pelina, o vama ovisi sudbina i budućnost, a vi ste to znali stoljećima čuvati i njegovati, domu se vraćati. Ne zapustite tu svoju grudu čistu poput oka sokolova, na tom ljutom kamenu, poput ljutice zmije, dubokih duša poput jezera, bistrih kao Dva oka. A prolaznici, proći će i prolaziti, a svoju sudbinu sami ćete krojiti.

VL
KR
kristov
14:42 18.10.2011.

Promaklo mi je u komentaru nešto malo reći o onom starčiću, olinjalom i ishlapjelom, zadnjem partizanu i antifašisti Stipi, koji u deset godina uzalodnih(?) ovisno s koje strane se gleda, utroši mlade hrvatske države i povijesti, kada su svi napredovali, a on Hrvatsku vodio u krizu, u ambis, štiteći lopine (kao što je i sam), slaveći zločin Tita i bratije, soleći iznova rane, kako one iz II rata tako i rane nas iz Domovinskog rata. Naravno da se nije usudio otići među pošteni i ponosni svijet, koji je oduvjek branio (a i obranio) hrvatstvo i državu, koji nikada nije žalio žrtve, već iznova kretao, opstao, raselio se po svim meridijanima i paralelama, a još uvijek Hrvatsku čuvaju. Imoćani, svaka čast na dostojanstvu i upornosti, takvih nam je trebalo i treba. Ni Tito tamo nije dolazio, a partizani mu kao vukovi silazili iz planine, krali, otimali, odvodili, ubijali i u jame bacali nedužni svijet. Zato tamo nisu dolazili, a niti ne trebaju. Ovaj zadnji je skupio malo hrabrosti, no nije mu lice bilo nasmijano...

VL
OB
-obrisani-
14:43 18.10.2011.

josipovic danas u imotskom sutra vec pod lipom u pozarevcu sa tadicem

VL
JA
jamanuša
12:10 22.10.2011.

... gori su samo od njega ovi što su ga primili. što se tiče tunela davno bi bio gotov da je to u prilog išlo Makarskom primorju- pobojali se da turisti nebih noćevali u zaleđu gdje bi dio potrošenog novcaa ostalo. što češ kad sve hoće sebi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.