Iftari iz Katara za muslimane u Gunji
Ove godine je odlučeno da najveći broj iftara ide u Gunju zbog potrebe tamošnjeg stanovništva
Komentari 5
Svaka im čast. Oni ne spominju pomoć hrvatskom narodu, njih zanimaju samo njihov, a mi svi skupa dijelimo prije muslimanima i srbima, a što ostane našem narodu. Oni svoj narod ne izdaju, nego ga pomažu i nitko im ne zamjera na tome. A da naš svečenik objavi da samo pomaže hrvatima-katolicima, sve naše dobrohotne institucije bi se digle na sve četiri noge. Dajte narode da svi skupa pomognemo našoj sirotinji, kao što rade svi ostali narodi.
Ma zaboli me patka za njih i njihovu vjeru!!!! Večernji = muslimanski list
Milanović je bio tamo i obečao sve .Znajuči da če Eu to platiti iz fonda za stradale u EU Da če Eu pomoči milionima koliko smo vidjeli na TV onu babu vjerovatno da su stigle desetine miliona eura . ČemuČemu toliki cirkus oko svega svima mogu vilu napraviti a blebetanje o obrocima tu sada koja je to primitivnost ... Sve se je znalo na vrjeme i to je več trebalo odavno da se sanira poa nismo Bosna ili Srbija koji su 60-100 puta više stradali pa da se ne opravljamo do sda več ....
U Interexu (trgovina kao recimo Konsum u HR) u Tuzli sam jednom prilikom "po nesreći" pitao imaju li svinjetinu. E pa odgovor je bio mrzak i skoro pa agresivan. Nisam to pitao u maloj privatnoj mesnici u p*m*. A "njima"ma" eto večernjak čak na njihovom nekakvom jeziku u hrvatskom časopisu piše... Moćan je taj Katar
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naslov bi trebao biti na hrvatskom jeziku - Večernji obrok (Večera) iz Katara za muslimane u Gunji. . . . . . . . . . . Iftar (arapski: doslovno doručak) je večernji obrok tokom islamskog mjeseca ramazana, odnosno objedjed koji se uzima u prvi sumrak, ... .