Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

I prije 90-ih krao je tko je mogao, i direktori i radnici

Polovicom 80-ih direktor jedne zagrebačke tvrtke vlastitu je tvrtku doveo pred stečaj, programirano je upropaštavao. Preuzela ju je velika građevinska firma s poslovima na istoku, a taj je direktor dobio mjesto pomoćnika glavnog direktora za inozemstu

Komentari 6

Avatar abakus
abakus
08:50 14.12.2015.

Istina od riječi do riječi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.