I policajci i migranti su preko granice počeli švercati - migrante
Lani je u nezakonitom ulasku i boravku u Hrvatskoj otkriveno 4808 ilegalnih migranata, što je povećanje od 6,9 posto u odnosu na 2016.
Komentari 7
Ne treba se nista cuditi,policajci ne idu u Irsku!
jel im soroš dao pare?
ulazak i prebivanje u euniju uvjetovati prekrštavanjem. odmah bi navala stala.
Zašto nitko ne kaže da uhvaćeni policajci u švercu migranta nisu naši nego su urednikovi iz otadžbine ili braća po vjeri iz BiH. Uvijek su tako nedorečeni ne bi li naivce naveli da ova država nije zvrijedila biti samostalna ii da nas ponovno treba vrtiti pod okrilje njihove otadžbine.
Kako su ljudi smijesni. Pa ti migranti daju sav svoj novac da se docepaju zapada, nitko ne zeli ostati u hrvatskoj cak i vise placaju ako ih zele zadrzati. Daj se malo zapitajte kako su prosli grcku, makedoniju, srbiju, ljudii su im ostavili slobodne koridore za prolazak. Njih zanima zapad a ne ove prcije od zemalja...
Uzimajući u obzir činjenicu da su jedan dio migranata teroristi preobučeni u civile, "šverc" migranata bi trebalo tretirati kao suučesništvo u terorističkom činu i namjerno i svjesno ugrožavanje nacionalne sigurnosti RH .Vojska ,umjesto da vježba po šumama i gorama, bi trebala biti postavljena na svaki pedalj granice, a svaki azilant bi trebao biti podvrgnut poligrafskoj sigurnosnoj provjeri o razlozima traženja azila i svojih namjera prema građanima i teritoriju europske unije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dUge cijevi na granicU