Hrvatski Uskrs 2010. - nadom protiv beznađa!
Poput kiše nakon duge suše, rečenica "Uskrs je blagdan nade" može utažiti žeđ mnogima u kojima je ugasnuta nada kao opcija budućnosti, kao perspektiva, odgovor na ono što slijedi.
Komentari 7
Za sve zaposlene \"nema nade\". Za sve rasprodane firme \"nema nade\". Za buduće penzionere \"nema nade\". Za bolje sutra i bolji standard bolji BDP \"nema nade\". Nada je rezervirana za 200 odabranih obitelji po \"duhu\" svetom i \"vražjem\" kumstvu.
Mislim da bi se šuker trebao prvi pomoliti protiv beznađa ... a ima i mnogo drugih na markovom trgu i skupštini grada zagreba koji bi trebali slijediti primjer ......
Hrvatski uskrs? Pa vi Hrvati izgleda da stvarno želite da imate svoju nacionalnu crkvu.
.......Odgovor se nalazi u samoj evanđeoskoj uskrsnoj poruci, koja kaže – ne boj se. Upravo to \"ne boj se\" odgovara na pitanje zašto je \"Uskrs blagdan nade\". Upravo ta, jedna od najsnažnijih i najoptimističnijih poruka evanđelja, poruka je današnjem čovjeku da odbaci nametnuto beznađe, da zbaci sa sebe jaram slatkorječivih parazitskih elita i posvijesti sebe kao pojedinca nade, naciju nade... drugim riječima: narode, čekiće, srpove, vile i lopate u ruke i pravac kaptol i markov trg rastjerati te utovljene parazite i lopove, jer bez toga neće biti nade ni za koga u ovoj zemlji
..Blago neznanima, debilima i priglupima njihovo je kraljevstvo božje!..
Ima jedan krug koji kaže, svi vi koji ulazite, ostavite nadu. Nadam se da neće baš svi. Npr. crkvenjaci bi prvi trebali pokrenuti nadu, riječi nisu dovoljne. Djela se traže. Crkva koliko je ja pamtim nije nikada bila dalje od naroda a narod nikada nije više nadao se i tražio pomoć kroz crkvu. Zar je to teško prepoznati?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
...NADA ..i moja svekrava se zove NADA....!!!