Hrvatske strukovne komore: Ukrajinski liječnici i sestre nisu podnijeli nijedan zahtjev za licencom
Ukrajina pripada krugu trećih zemalja čiji obrazovni sustavi nisu usklađeni s državama članicama EU-a, pa liječnici iz tih zemalja za priznanje diplome moraju polagati razliku ispita.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatske strukovne komore: Ukrajinski liječnici i sestre nisu podnijeli nijedan zahtjev za licencom jer navodno ne zele iz ratne mizerije u balkansku mizeriju uz svijest da ce ionako biti uskoro prisiljeni bjezati u spasenje za Sloveniju, Irsku ili Njemacku.