Hrvatska Kostajnica pred izvanrednim mjerama; Banožić: Povećat ćemo spremnost HV-a
Sada smo na 441 centimetar, a na 445 bit će proglašene izvanredne okolnosti vezano za zaštitu od poplava. Nažalost očekuju se daljnje padaline, koje jasno pokazuje da će rijeka Una rasti. Proteklih devet mjeseci ovo je šesta mjera obrane od poplave u Hrvatskoj Kostajnici, kazao je ministar Tomo Medved
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0