Hrvati okupirali benzinske postaje u BiH, na spremniku goriva uštede više od 100 kuna
U Ljubuškom nedaleko od Metkovića cijena eurodizela iznosi 5,20 kuna, a eurosupera oko šest kuna
Komentari 32
tko ima novo auto (pogotovo ako je Diesel) vruce savijetujem da ne puni benzin u BiH na 'privatnim' pumpama nego samo u Ini, Petrolu ili OMV - govorim iz iskustva.
lavica 7...hihihihihi...dobro si rekla ..ljudi pješke preko mosta nose gajbe piva jer tamo boca dođe 2 kune!Ostale stvari nisu baš nešto pretjerano jeftinije!
Kad imaju manji porez. Mi hranimo puno penzića, puno partizana, nešto ustaša, socijale, sve to hrani jadni privatni sektor i krediti.
Ja se bojim vozit na Hrvatsko lož ulje a ovi se hvale sa bosanskom naftom ?
Zar oni ne kupuju naftu na Mediteranskom tržištu? A koji je njima tečaj dolara?
a nitko ne pita što toči u rezervoar? ni u hrvatskoj na raznim privatnim benzinskima čovjek nije siguran što je dobio, a kamoli u bih, gdje su kontrole daleko slabije... isplati li se uništiti motor za tih par stotina kuna? promjena dizni košta cca 5.000 kn...
u hercegovini su ionako sve hr table
Kad je pola bosne došlo u Hrvatsku....treba sve to nahraniti pa su u Hrv veliki porezi, dok u BiH mali jer je pola države iselilo:)
I toalet papir! Ruzno za gledat.
To je gorivo iz Bosanskog Broda. Rvatine bi prodale i mater za 2 kn.
koliko je jeftiniji toliko i brze sagorjeva a ima i vode u sebi pa ko njih kontrolira to je pola vina pola voda
To Hrvati domoljubi, nedaj Boze platiti porez zemlji koju volis i koja se brine za skolstvo, policiju, vojsku, socijalu... I sto je najvaznije, nije ih uopce sramota stati pred kamere i hvali ti se time sto rade. Na drugoj pakak strani, zar to nisu ti isti ljudi iz Metkovica, koji sole pamet Medjimurcima, Istranima, Primorcima...kako izgleda postenje i kako se treba odgovorno ponasati prema domovini, koju se voli.
ja sam i danas tankao za 0,85€ litru, tako to izgleda u zemlji gdije vlada zakon, cijena nafte pada pada i diesel, cijena nafte raste, raste i cijena dizela......Porezni postotak ostaje isti.
Pa svi koji i zive u Hrvatskoj Kostajnici idu redovito u kupovinu u Bosansku Kostajnicu...Ono tamo izgleda kao nekad Ponteroso .
Sve hrvatine i domoljubi a izbjegavaju puniti hrvatski proracun.Najveci dio novca od litre benzina ide u proracun a herceg laznjak domoljubi najradje pune svoje dzepove i ruka stalno drzi novcanik kada se svira himna.Pa da im nitko ne ukrade ono sto su oni nama maznuli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kada je barel nafte bio 110$, benza je bila 11 kn. sada kad je barel pao na 30$, benza je 9 kn. netko nas očito pravi majmunima...