HRT za dio korisnika promijenio pravila plaćanja: 'Nitko nas nije obavijestio, samo su stigli računi'
Iznajmljivači i vlasnici kuća za odmor dosad su plaćali HRT-u pristojbu za tri mjeseca tijekom turističke sezone, no sada će će morati plaćati tijekom cijele godine
Komentari 14
Informativni i filmski program HRT je čista katastrofa.Hvala bogu imamo izbor pa to ne morami gledati.P.S. kako nitko id njih ne pogleda Dnevnik Nove tv i vidi kako se to radi.
Ja u Puli na moru 15 dana, moram placat odvoz smeca svaki mjesec. To je tako
A da se hrt kodira pa ko ih gleda neka ih i placa a ne provoditi represiju jer tako i tako stranci ne gledaju hrt
Da triba ugasiti pretplatu triba. Dok je svi plaćaju isto tako i apartmandžije je trebaju plaćat cilu godinu. Prvi ja.
HRT se nudi na Max TV kroz "osnovni program" i većina ljudi ima neki "paket" na kojem dolazi HRT. Neka se izvole dogovoriti za postotak od osnovnih paketa s provajderima, ili neka se nude kao HBO, Netflix, Cinestar itd..pa neka naplaćuju gledanje svog programa preko paketa, ako uopće ima itko tko bi platio da gleda te ljevičarske programe, s kojih su skinuti svi iole relevantni sportski događaji.
Oni su u "teškom stanju" jer nisu poskupljivali?! A niste u "teškom stanju" jer plaćate Stankovićevo jugovanje, Trbovićkine "neka me na plaći projekte" i "pamet" Maje Sever?! Itd itd ... I pazi mudrosti: "imaju TV prijamnik"? Pa TV prijamnik ne dolazi s HRT-om prikačenim na sebe! TV UREĐAJ ne mora biti prijamnik! Na njega se može priključiti i igrati PS npr... Zatim, ljudima može služiti samo i isključivo za gledanje Netflixa (obzirom da na daljinskom i piše Netflix npr. a ne HRT...itd itd...). Vas treba u potpunosti skinuti građanima s grbače!!!
U Švedskoj se naplačuje tv kroz osobni porez, pa supružnici u istom kučanstvu plačaju duplo.
sad će dić cijene najma apartmana 20%, mislim tko može izdržati takav namet bez dizanja cijena
Ako i pošto se mora plačati ta pristojba ? Ne znam,aliii izgleda da je zakon takav da da onda neka i oni plaćaju za cijelu godinu. Ne gledam ni ja tv svaki dan a ponajmanje naše programe i kad gledam gledam satelitske program
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
HRT treba jednostavno ukinuti i pustiti na tržište, pa tko voli nek izvoli.