Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
posljednji trenuci
Povratak na članak

Hosni Mubarak pao u komu, sinovi bdiju pored njegova kreveta

Liječnici su već dva puta morali defibrilatorom normalizirati rad njegova srca. Nitko iz zatvorske bolnice nije želio komentirati je li defibrilator korišten zbog zastoja srca ili neujednačenosti otkucaja.

Komentari 6

Avatar intimus500
intimus500
15:56 11.06.2012.

11.06.2012. u 15:49h dr.Kanđia je napisao/la: Trebali su ga osudit na smrt, a ne pustit da umre..... -------- zašto tako misliš?

VL
IS
istinito
17:17 11.06.2012.

Kako stvari stoje , on ce bolje proci nego njegov narod. On odbrojava dane svoje agonije, a njegom narod tek treba da se pati pod cizmom okupatora.

VL
MA
malitrn
23:22 11.06.2012.

kaj će mu sunčane naočale ak je u komi ?

VL
Avatar ferdinand_ni
ferdinand_ni
23:28 11.06.2012.

Auh, jadan on. Moš si mislit. Svrgnut s vlasti u dobi od 83, osuđen na doživotnu s 84. Naživio se. Pa neka i doživi još deset godina, opet se naživio i nahranio vlašću 30 godina. A sumnjam da će preživjeti ovu kalendarsku godinu.

VL
TH
torca hz-hb
23:33 11.06.2012.

Zna li netko koje su Ray Ban naočale, da naručim iste na ebayu?

VL
NI
nikolaus
08:52 12.06.2012.

frajer u kom a ima sunčane naočale kakovo sranje ovih novinara

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.