HND organizira okrugli stol o važnosti javne televizije
Elite moraju dati jasan i javni odgovor na pitanje žele li da u Hrvatskoj postoji vjerodostojni javni medij, poručuju organizatori
Komentari 5
Gospodo draga, svaka država koja posjeduje TV ima naj manje jedan NACIONALNI program i tu se i takovi programi prave. Znači u interesu države i građana a ne da me maltretiraju razni Stankovići, Šprajci i svakih par minuta 15 minutnee reklame. Ništa drugo ne treba, samo prepišite ARD i ZDF
biti će to skup udbaškog podmlatka
našli se pravi, HND, da organiziraju demokratsku raspravu o vjerodostojnosti javnih medija. Pokazli su već do sada u nizu sličajeva svoju nepristranost i svoje antihrvatsko rabotanje.
Zasto onda i program nije u skladu sa ostalim javnim televizijama u EU? Ne, HRT bi i bio javna televizija, kada je u pitanju pretplata koju ubiru, ali i komercijalna, kada su u pitanju novci od oglasivaca. Shodno tome see kupuju komercijalni programi ( dokumentarci, filmovi, licence kojekakvih kvizova, utakmice...etc)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Duka i ostala uvezana ekipa koja se proglašava \"strukovnom\" organizacijom naj-ne-stručnijeg zanimanja u Hrvatskoj krenula u osvajački rat za Prisavlje!