HDZ i SDP boje se kad “narod odlučuje”
Osjećate se izdano od politike? Dosta vam je izgovora i opravdanja kako je uvijek za sve kriv netko drugi? Dosta vam je bahatosti političara i moći bez odgovornosti?
Komentari 18
Politika je otvoreno protiv toga da narod direktno odlučuje. Najglasniji su u tome oni koji se inače hvale kako imaju najveću podršku naroda. Pojave se kad im je potreban vaš glas, a onda vas uvjeravaju kako vi sami o sebi ne znate i ne smijete odlučivati. ISTINA!!! Jedno pričaju, a drugo rade.
Najbolji članak u Večernjem listu. Bravo i hvala!
Od kada narod odlucuje u Hrvatskoj? Hrvati su rodjeni da samo bleje i da ih sisaju kao ovce. A mi is HDZ-a znamo kako se to radi.
Gledao sam sad jedan kratki prilog o manipulaciji umom od strane mass medija, kaže da je jedan od ciljeva onih koji kontroliraju medije - standardiziranje ljudske misli. Odnosno da svi misle isto, kaže da se to radi na način daa sve veći broj medija kontrolira sve uža grupa ljudi koja potom koristi te medije za ostvarivanje svoje agende. Ti ljudi su međusobno povezani i zbog toga svi mediji liče jedan drugom kao jaje jajetu. Ako ne vjerujete pogledajte način na koji su mediji o nama izvještavali proteklih par dana. Čini se doslovce, kao da svi mediji pričaju isto, zar ne? Potpuno je svejedno koji portal, novine ili TV program okrenuli jer vam se nameće ista misao kroz drugo pakovanje. To se zove pokušaj standardiziranja ljudske misli, da svi vi budete protiv nas iz Živog zida. Ja bi tu negativnu kampanju čak nazvao i neuspjelim psihološkim eksperimentom jer je polučila suprotan efekt. Tolika količina agresije samo zato jer nismo za njihovu “demokratsku” (EU/NATO) agendu, smiješno zar ne? I to od onih koji tobože podržavaju različitost mišljenja i slobodu govora. Sreća u nesreći da su pokazali svoje pravo lice! Mediji su stvorili na taj način KULT LIČNOSTI HDZ kaste i ime dojam da samo oni i SDP mogu vladati!!! Vidimo što su napravili u 26 godina!!!
Živi zid je kriv za deložacije i u biti samo fingiraju da ljude spašavaju! ŽIVI ZID tjera starce na kopanje po kontejneru i u pućku kuhinju! ŽIVI ZID pištoljem tjera van ljude trbuhom za kruhom! ŽIVI ZID je zagadio zrak u S.Brodu! Živi Zid je kriv za 300.000 blokiranih! ŽIVI ZID su anarhisti jer žele sve ove potjerat u zatvor di im je i mjesto! GAZDA Todorić u najnovijem blogu kaže da Plenković ne vlada nego igrači iz sjene izvana! To su isti oni koje je Šeks spominjao u izbornoj noči "interesne strane sinekure"! MAS..NI kojima je Hanž...ć pripadao kao i barbika! To je taj 1% likova koji drma svijetom a kad ih spomene Pernar nazivate ga luđakom! Ti isti su Plenkovića nagradili kako bi mu odali priznanje da je dobar sluga!
HDZ se ne boji nikoga. Novinar Ristić trebao bi razmisliti tko radi kaos i histeriju već nekoliko godina, a osobito danas. HDZ sigurno ne.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obersnel u Rijeci zabranio referendum, a Plenković na sastanku predsjedništva HDZ-a zatražio od HDZ-ovaca da ne pružaju potporu referendumu. Tako da je naslov itekako točan, čak i ako ima onih koji su zaboravljivi pa se ne sjećaju zajednički napor Milanovićaa i Karamarka iz 2014. na torpediranju referendumske incijative. Paradoksalno je da bi i jedan i drugi danas mogli ući u Sabor da je prošla ta incijativa. Kako nije, i jedinome i drugome, a i ostalima, saborsku sudbinu kreiraju Plenković, Bernardić, Vrdoljak, Beljak itd. Ovu zemlju (loše) vode partijske vođe, a izbori služe "preslagivanjima". Dokinimo taj loš film i potpišimo referndumsku incijativu da konačno i u ovoj zemlji imamo ono što zapadni civilizirani svijet ima kad ima izbore.