Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ZDRAVSTVENI RAZLOZI
Povratak na članak

Mišo se ispričao, a Thompsona očekuju na ponovljenom suđenju za Fimi mediu

Tužiteljstvo u slučaju Fimi medija tvrdi da su oba pjevača, prema ideji optuženog bivšeg premijera i predsjednika HDZ-a Ive Sanadera, dobivali novac iz crnog stranačkog fonda

Komentari 16

OV
Ovozemaljski
18:41 05.07.2017.

A sta je Mesicevim milionima od prijatelja Slovenca?

VL
ME
melinda
18:15 05.07.2017.

Dajte molim vas pa nebi Thompson ostetio svoju drzavu ni za lipu,...On je veliki domoljub i patriota i za njega je nasa Domovina svetinja.Hm ko je shvatio shvatio inace ce me banirati...

VL
MI
misho32
00:40 06.07.2017.

opet su izvukli to suđenje koje traje već desetljećima , a Tomson je kriv jer je navodno dobio novac da ne nastupa a krunski dokaz je da je bio u Carinarnici. E moj suče , razvlačiš ga po sud bezz ikakvih dokaza da ga petokolonaši i mediji mogu prozivati i blatiti.

VL
PR
propalismoFranjoskroz
17:43 05.07.2017.

zna li netko,da li se i recimo Madonna,U2,lady gaga,Justin Bieber,Beyonce,Šaban Šaulić ili Ljupka Dimitrovska također druže sa carinicima u njihovim uredima prije koncerata???

VL
GV
golub Vaso
06:34 06.07.2017.

Thompson je veliki Domoljub gdje bi on zamračio pare iz crnog fonda, takvi to ne rade

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
20:22 05.07.2017.

Lukica nije kriv jer je veliki domoljub i nogometaš, ovaj lik isto tako ne može biti kriv jer je veliki domoljubni pjesnik haha

VL
RI
rikavac
17:22 05.07.2017.

Kad domoljubi kradu pljackaju i kad im se treba sudit onda je partija kriva sto sude velikom hrvatu i domoljubu. Da partija sudi sudjenje bi bilo zavrseno za 24 sata i vec bi drugi dan bio na golom otoku.

VL
PO
pozornik66
16:49 05.07.2017.

Partija te tuži, partija te sudi.Ovo je rak rana Hrvatske, dok se ne rješimo partijskog sudstva nikako kao država nećemo napredovati

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.